.

ماجرای عکس اسب دریایی که حسابی جنجالی شد! -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ماجرای عکس اسب دریایی که حسابی جنجالی شد! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: چند روزی است که عکسی جنجالی از یک اسب دریایی درحال حمل یک گوش پاک کن منتشر شده است که حاشیه های زیادی به همراه داشته است.

عکس اسب دریایی که گوش پاک کنی را با خود می برد

به گزارش آکاایران: عکسی از یک اسب دریایی این روزها حسابی در شبکه های اجتماعی جنجالی شده است. جاستین هافمن،عکاسی که این تصویر را شکار کرده امیدوار است که با این عکس توجه مردم جهان را به آلوده شدن شدید دریاها و اقیانوس ها جلب کند.

 

اسب دریایی که گوش پاک کنی را با خود می برد

ماجرای عکس اسب دریایی که حسابی جنجالی شد!
,[categoriy]

آکاایران: ماجرای عکس اسب دریایی که حسابی جنجالی شد!

این عکس در آبهای اندونزی ثبت شده و اسب دریایی را نشان می دهد که گوش پاک کنی را با خود می برد. در پشت عکس آن لکه های سفید هم تکه های پلاستیک معلق در آب هستند.

محققان پیش بینی کرده اند در صورت ادامه روند آلوده کردن آبهای جهان تا سال ۲۰۵۰ میزان زباله در دریاها و اقیانوس ها از ماهی ها بیشتر می شود. اسب دریایی یا اسب ماهی یک نوع ماهی از خانواده سوزن ماهیان (syngnathidae) است که در آبهای حاره ای و معتدل سرتاسر جهان یافت می شود. طول بدن اسبهای دریایی از ۱۶ میلی متر تا ۳۵ سانتی متر متغیر است.

بسیاری از تاثیرات مخرب آلودگی رودها و دریاچه ها را می توان بر روی اقیانوسها مشاهده کرد. از آن جا که بسیاری از رودها سرانجام به اقیانوس می رسند، آلوده شدن رودها می تواند باعث آلودگی اقیانوس نیز بشود.

 

خبرآنلاین

.

منبع : tozibae.ir

ماجرای عکس اسب دریایی که حسابی جنجالی شد! گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
تبلیغات