پشت پرده فیلم داعشی ها در مجلس -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پشت پرده فیلم داعشی ها در مجلس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

پشت پرده فیلم داعشی ها در مجلس
,فیلم ، داعش ، مجلس,پشت پرده فیلم داعشی ها در مجلس ,مجله سرگرمی آکا ایران  & http://mehrfun.com/,[categoriy]

آکاایران: پشت پرده فیلم داعشی ها در مجلس

آکاایران: به گزارش آکاایران: ساعاتی بعد از حمله تروریستی 17 خرداد 96 تهران، پایگاه «اعماق» وابسته به داعش یک ویدئوی کوتاه را از درون ساختمان پارلمان ایران منتشر کرد.

به گزارش روزنامه وقایع اتفاقیه، در این فیلم، تروریست دوم ضمن شلیک، می‌گوید: «اتظنون انا سنرحل؟ اتخالون انا سننتهی؟ اننا باقون باذن الله عز و جل.»
 
آنچه تروریست مسلح بر زبان آورده، جمله‌ای معروف از ابومحمد عدنانی از رهبران داعش است که می‌گوید: «أتظنون أنا سنرحل؟ أتخالون أنا سننتهی؟ أتحسبون أنا سنکل أو نمل؟ کلا إننا باقون بإذن الله إلى قیام الساعه ولیقاتلنّ آخرنا الدجال.»
 
ترجمه: آیا گمان می‌کنید ما رفتنی هستیم؟ آیا می‌پندارید ما پایان‌یافتنی هستیم؟ هرگز. ما به اذن الله تا قیام قیامت پایداریم و آخرین نفر از ما در نبرد آخرالزمان، دجال را خواهد کشت.
 
تحلیل روانکاوانه سخنان این تروریست نشان می‌دهد که اولا اعضای داعش به افول روزافزون گروه خود پی برده و زوال خود را دریافته‌اند و با خلق عبارات احساسی درحال روحیه‌بخشی به خود هستند.
 
ثانیا خبرهای چند ماه پیش مبنی‌بر هلاکت شیخ عدنانی به احتمال زیاد درست بوده است و ازاین‌رو، اعضای داعش خود را ملزم به زنده‌کردن یاد او دانسته‌اند.
 
شیخ عدنانی کیست؟ ابومحمد عدنانی (طه صبحی فلاحه) ‎سخنگوی رسمی و یکی از رهبران ارشد داعش بوده که در ماه‌های اخیر اخباری مبنی‌بر هلاکت وی منتشر شده است. پیشتر، از وی به‌عنوان رهبر گروه در سوریه و رئیس عملیات خارجی آن یاد می‌شد.
 
او پس از ابوبکر بغدادی، دومین رهبر ارشد به شمار می‌رفت. عدنانی قبل از عضویت در داعش برای سازمان القاعده در عراق فعالیت می‌کرد و طی سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ در زندان‌های عراق زندانی بود. در آگوست ۲۰۱۶ منابع نزدیک به داعش از کشته‌شدن عدنانی خبر دادند و ویدئوی اخیر نیز می‌تواند قرینه‌ای مؤید هلاکت وی باشد.

.

منبع :

پشت پرده فیلم داعشی ها در مجلس گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات