شکایت مجری زن صدا و سیما، پس از تعلیق شدن در کارش،!+ عکس -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد شکایت مجری زن صدا و سیما، پس از تعلیق شدن در کارش،!+ عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

شکایت مجری زن صدا و سیما، پس از تعلیق شدن در کارش،!+ عکس
,شکایت مجری زن صدا و سیما، پس از تعلیق شدن در کارش،!+ عکس,مجله سرگرمی آکا ایران  & http://mehrfun.com/,[categoriy]

آکاایران: شکایت مجری زن صدا و سیما، پس از تعلیق شدن در کارش،!+ عکس

آکاایران: شینا شیرانی ، مجری صداوسیما تا زمستان پارسال که چگونگی رفتن او از شبکه‌ی پرس‌تی‌وی جنجالی را به دنبال داشت، می‌گوید که شکایت کرده است.

به گزارش آکاایران:  بر مبنای تصویری که او در فیسبوک گذاشته، با اشاره به فعالیت خود از سال ۱۳۸۶ در صداوسیما و سپس گزارشگر و مجری شبکه‌ی پرس تی وی، به اتهام «تهدید در محیط کار با اقدامات غیراخلاقی» در پاییز و زمستان سال گذشته [۱۳۹۴]، شکایتی را تنظیم کرده که در آن اتفاقات ادعایی را باعث ترک شغل و خارج شدن از کشور اعلام کرده است.

پس از انتشار فایلی صوتی شینا شیرانی که تا امروز صحت و سقم آن توسط هیچ نهادی بررسی یا خبر رسانی نشده است، در آن درخواستی غیراخلاقی مطرح شده که خانم شیرانی می‌گوید مکالمه‌ی یکی از مدیران شبکه‌ی پرس تی وی بوده است.

حدود دو ماه پیش، بیستم بهن ماه ۹۴، روابط عمومی این شبکه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که «به رغم اینکه اصولا فایل صوتی از لحاظ قانونی و قضایی وجاهت نداشته و شکایتی نیز تاکنون ارائه نشده است، به دلیل اهمیت موضوع، مسوولان ذیربط در حال رسیدگی به آن و تشخیص صحت و سقم این ادعا بوده و تا مشخص شدن نتایج کامل تحقیقات، این دو تن تعلیق شده‌اند».

هنوز درباره‌ی بررسی‌ها و تحقیقات صداوسیما و بررسی‌های احتمالی دیگر نهادها در این مدت درباره ی ادعای مطرح شده، خبری منتشر نشده است.

,شکایت مجری زن صدا و سیما، پس از تعلیق شدن در کارش،!+ عکس,مجله سرگرمی آکا ایران  & http://mehrfun.com/,[categoriy]

انصاف نیوز

.

منبع :

شکایت مجری زن صدا و سیما، پس از تعلیق شدن در کارش،!+ عکس گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات