ازدواج مجدد پوتین با این قهرمان ژیمناستیک ؟! + عکس -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ازدواج مجدد پوتین با این قهرمان ژیمناستیک ؟! + عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ازدواج مجدد پوتین با این قهرمان ژیمناستیک ؟! + عکس
,ازدواج مجدد پوتین با این قهرمان ژیمناستیک ؟! + عکس,مجله سرگرمی آکا ایران  & http://mehrfun.com/,[categoriy]

آکاایران: ازدواج مجدد پوتین با این قهرمان ژیمناستیک ؟! + عکس

آکاایران: شایعه ازدواج مجدد رئیس‌جمهور روسیه با این قهرمان ژیمناستیک

به گزارش آکاایران: پس از آنکه ولادیمر پوتین ، سال 2013 از همسرش لیودمیلا جدا شد، این روزها شایعه های فراوانی درباره زندگی خصوصی رئیس جمهوری روسیه به گوش می رسد.

پوتین اما در یک برنامه تلویزیونی به این شایعه ها واکنش نشان داد و تاکید کرد که درصورت آنکه وارد رابطه عاطفی شود، به مردم روسیه خبر خواهد داد.

,ازدواج مجدد پوتین با این قهرمان ژیمناستیک ؟! + عکس,مجله سرگرمی آکا ایران  & http://mehrfun.com/,[categoriy]

یکی از روزنامه های روسیه در گزارشی در این باره ادعا کرده بود که پوتین قصد دارد با قهرمان سابق المپیک این کشور در رشته ژیمناستیک ازدواج کند.

به گفته این روزنامه پوتین و آلینا کابااووا قهرمان بیست و چهار ساله قرار است اواسط ماه ژوئن یعنی یک ماه بعد از اتمام دوره ریاست جمهوری وی ازدواج کنند.

پوتین اما این ادعا را تایید نکرده است.

رئیس جمهور روسیه که در یک برنامه پرسش و پاسخ مردمی تلویزیونی حضور پیدا کرده بود، در پاسخ به سوال زنی درباره اینکه قصد ازدواج مجدد دارد یا نه، پاسخ داد: معتقدم مردم روسیه بیش از آنکه به زندگی شخصی پوتین اهمیت بدهند به اقدامات و عملکرد وی به عنوان رئیس جمهوری روسیه توجه دارند.

ولادیمر پوتین سال 2013 پس از 30 سال زندگی مشترک از همسرش ˈلودمیلا پوتیناˈ جدا شد. حاصل زندگی مشترک آنها دو دختر به نام های ماریا و یکاترینا است.

.

منبع :

ازدواج مجدد پوتین با این قهرمان ژیمناستیک ؟! + عکس گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات