سرنوشت عجیب زیباترین پلیس زن اوکراین! + عکس -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سرنوشت عجیب زیباترین پلیس زن اوکراین! + عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

سرنوشت عجیب زیباترین پلیس زن اوکراین! + عکس
,سرنوشت عجیب زیباترین پلیس زن اوکراین! + عکس,مجله سرگرمی آکا ایران  & http://mehrfun.com/,[categoriy]

آکاایران: سرنوشت عجیب زیباترین پلیس زن اوکراین! + عکس

آکاایران: زنی که عنوان عجیب زیباترین پلیس اوکراین را داشت، در سرنوشتی عجیب‌تر، پس از آب دهان انداختن یکی از متهمان به صورتش در هنگام بازداشت، کم کم بیمارشد و در پی آن درگذشت!

به گزارش آکاایران: ارنا کولتسووا که از نظر رسانه های اوکراینی "زیباترین" نیروی پلیس اوکراین به شمار می آمد، در کی‌یف پایتخت این کشور درگذشت. تصویر این دختر در لباس پلیس از تصاویر پرکاربرد در مطبوعات اوکراین بود و به عنوان پس زمینه هنری در هنگام پخش اخبار پلیس داخلی به کار می رفت.


 

به نوشته "روسیا الیوم"، میخائیل کیندر اکویچ همکار ارینا کولتسووا در شبکه های ارتباط اجتماعی نوشت: ارنا پس از شرکت در عملیات بازداشت یکی از مظنونان در ماه دسامبر گذشته بیمار شد. ارنا تلاش می کرد یک متهم را بازداشت کند و وی آب دهانش را به صورت ارنا انداخت، پس از آن ارینا از هوش رفت و به بیمارستان منتقل شد. پس از این حادثه وی همواره رنگ پریده بود و بسیار لاغر شد و اشتهایش را از دست داد.

این پلیس افزود: ارنا طی یک سال و نیم گذشته از ناراحتی ریوی بسیار رنج کشید و پس از آن شیمی درمانی و خوردن غذای مخصوص کودکان و سپس تغذیه وی از طریق سرم آغاز شد، با این حال وضعیت سلامت او روز به روز بدتر شد، تا این که درگذشت.

 توریسم انلاین

.

منبع :

سرنوشت عجیب زیباترین پلیس زن اوکراین! + عکس گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات