چه تعداد دانش آموز در مدارس تهران تحصیل می کنند؟ -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چه تعداد دانش آموز در مدارس تهران تحصیل می کنند؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: یک میلیون و ۱۰۰ هزار دانش آموز در شهر تهران داریم که ۹۰۰ هزار نفر در مدارس دولتی مشغول به تحصیل هستند.
,پایگاه خبری آکا ایران، آکا ایران، پایگاه خبری علمی،آموزشی و تحصیلات تکمیلی آکا ایران، دانشنامه روانشناسی و علوم تربیتی، روانشناسی، مشاوره ؛ کنکور، هدایت تحصیلی، اخبار استخدامی، اخبار اجتماعی، روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی,مدارس,پایتخت,[categoriy]

آکاایران: چه تعداد دانش آموز در مدارس تهران تحصیل می کنند؟

به گزارش میگنا، عباسعلی باقری در همایش "باغبانان مهر و مهربانی" در جمع مدیران مدارس دولتی شهر تهران، اظهار کرد: در شهر تهران یک میلیون و 100 هزار دانش‌آموز داریم که از این تعداد 900 هزار نفر در مدارس دولتی و 200 هزار نفر در مدارس غیردولتی تحصیل می‌کنند.
وی افزود: 73 درصد کارکنان شهر تهران زن و 27 درصد مرد هستند و 17 هزار نفر از معلمان ما مرد هستند.
به گزارش آکاایران: مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: 82 درصد مدارس تهران دولتی و 18 درصد غیردولتی است همچنین براساس سند تحول بنیادین اهداف عملیاتی تعریف کرده‌ایم.
منبع: تسنیم
کلمات کلیدی: مدارس،پایتخت،تهران ،دانش آموزان، مدرسه،تعداد دانش آموزان

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات