چه تعداد دانش آموز در مدارس تهران تحصیل می کنند؟ -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چه تعداد دانش آموز در مدارس تهران تحصیل می کنند؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: یک میلیون و ۱۰۰ هزار دانش آموز در شهر تهران داریم که ۹۰۰ هزار نفر در مدارس دولتی مشغول به تحصیل هستند.
چه تعداد دانش آموز در مدارس تهران تحصیل می کنند؟
,پایگاه خبری آکا ایران، آکا ایران، پایگاه خبری علمی،آموزشی و تحصیلات تکمیلی آکا ایران، دانشنامه روانشناسی و علوم تربیتی، روانشناسی، مشاوره ؛ کنکور، هدایت تحصیلی، اخبار استخدامی، اخبار اجتماعی، روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی,مدارس,پایتخت,[categoriy]

آکاایران: چه تعداد دانش آموز در مدارس تهران تحصیل می کنند؟

به گزارش میگنا، عباسعلی باقری در همایش "باغبانان مهر و مهربانی" در جمع مدیران مدارس دولتی شهر تهران، اظهار کرد: در شهر تهران یک میلیون و 100 هزار دانش‌آموز داریم که از این تعداد 900 هزار نفر در مدارس دولتی و 200 هزار نفر در مدارس غیردولتی تحصیل می‌کنند.
وی افزود: 73 درصد کارکنان شهر تهران زن و 27 درصد مرد هستند و 17 هزار نفر از معلمان ما مرد هستند.
به گزارش آکاایران: مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: 82 درصد مدارس تهران دولتی و 18 درصد غیردولتی است همچنین براساس سند تحول بنیادین اهداف عملیاتی تعریف کرده‌ایم.
منبع: تسنیم
کلمات کلیدی: مدارس،پایتخت،تهران ،دانش آموزان، مدرسه،تعداد دانش آموزان

اخبار اکاایران

تبلیغات