.

تصاویر غیر اخلاقی لو رفته از سفیر امارات در آمریکا -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تصاویر غیر اخلاقی لو رفته از سفیر امارات در آمریکا ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: یوسف العتیبه سفیر امارات متحده عربی در آمریکا است که چندی پیش پست الکترونیکی اش توسط یک گروه هکری به نام “گلوبال لیکس” هک شد.

به گزارش آکاایران: این هکر ها با نفوذ به ایمیل “یوسف العتیبه ” بسیاری از اسناد مهم داخل پست الکترونیک وی از سال ۲۰۱۴ تاکنون را به سرقت برده اند. بر اساس ادعای شبکه الجزیره برخی از اسناد به سرقت رفته از هزینه های زیاد امارات برای تخریب چهره برخی از همپیمانان آمریکا در منطقه حکایت دارد.

به تازگی یکی از هکرها، تصاویری مستهجن که  از ایمیل سفیر امارات در واشنگتن به سرقت برده بود را منتشر کرد. این تصاویر غیر اخلاقی در شبکه های اجتماعی اکنون در حال دست به دست شدن است.

انتشار این تصاویر غیر اخلاقی خشم کاربران را برانگیخته است و کاربران با دست به دست کردن این تصاویر جریان سازی داغی را در صفحات مجازی آغاز کرده اند. در ادامه می توانید برخی تصاویر لو رفته از یوسف العتیبه در فضای مجازی را مشاهده کنید.

تصاویر غیر اخلاقی لو رفته از سفیر امارات در آمریکا
,[categoriy]

آکاایران: تصاویر غیر اخلاقی لو رفته از سفیر امارات در آمریکا

 

,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

باشگاه خبرنگاران

.

منبع : tozibae.ir

تصاویر غیر اخلاقی لو رفته از سفیر امارات در آمریکا گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
تبلیغات