یافتن شغل مناسب در دنیای فناوری -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد یافتن شغل مناسب در دنیای فناوری ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

یافتن شغل مناسب در دنیای فناوری
,[categoriy]

آکاایران: یافتن شغل مناسب در دنیای فناوری

آکاایران: کاریابی هوشمند در دنیای فناوری

 

در دنیایی حاضر تمام کارها به صورت الکترونیک شده هست و کمتر نیاز به نیروی انسانی می باشد این جهان این روزها یافتن شغل مناسب در دنیای فناوری به کاری دشوار مبدل شده و علیرغم وجود برنامه ها و سایت های گوناگون کاریابی تحقق این رویا کار ساده ای نیست.

به گزارش آکاایران: به گزارش تالاب: به نقل از دیجیتال ترندز، ریچارد لیو و یونکای ژو دو مهندس سابق شرکت گوگل برای کمک به فعالان دنیای فناوری و صاحبان مشاغل شرکت نوپایی به نام Leap.ai تاسیس کرده و یک برنامه موبایلی به همین نام هم تاسیس کرده اند که یافتن شغل های حوزه فناوری را بر زمینه الگوریتم های هوشمند خود با سرعت و دقت بالا ممکن میکند.

 

برای طراحی این برنامه ۲.۴ میلیون دلار کمک مالی از دیگر فعالان دنیای فناوری گرد آوری شده و کاربران با ثبت نام در محیط این برنامه یا سایت Leap.ai ابتدا یک نمایه برای خود ایجاد میکنند و اطلاعاتی مثل خودارزیابی، توانمندی های مهم، نوع شغل مورد نیاز و اولویت های فردی و اجتماعی خویش را مشخص میکنند.

 

سپس الگوریتم های هوش مصنوعی Leap.ai فعال شده و اطلاعات واردشده توسط کاربر را با نیازهای شغلی درج شده شرکت های گوناگون فناوری تطبیق میدهد. در نهایت و با یافتن برترین توصیه شغلی مناسب Leap.ai فرصت شغلی موجود را به اطلاع فرد می رساند و سپس رزومه وی را برای شرکت متقاضی ارسال میکند.

 

یکی دیگر از مزایای این برنامه هوشمند ارسال توصیه نامه های گوناگون برای شرکت متقاضی هست. افراد میتوانند این توصیه نامه ها را از افراد شناخته شده در هر حوزه فناوری دریافت و به نمایه خود اضافه کنند.

 

Leap.ai علیرغم مدت زمان کمی که از عرضه اش می گذرد، به سرعت مورد دقت قرار گرفته و شرکت های بزرگی مثل دراپ باکس، زوم و اوبر به مشتریان آن مبدل شده اند. در حال حاضر ۵۰ شرکت فناوری از خدمات Leap.ai بهرهگیری می کنند.

 

.

منبع : talab.org

یافتن شغل مناسب در دنیای فناوری گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات