اعلام رسمی پایان اشغال موصل -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اعلام رسمی پایان اشغال موصل ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اعلام رسمی پایان اشغال موصل
,[categoriy]

آکاایران: اعلام رسمی پایان اشغال موصل

آکاایران: اعلام رسمی آزاد سازی موصل

 

همزمان با اعلام آزادسازی شهر موصل از گروه تروریستی داعش، مردم در بغداد نیز به جشن و شادی و پایکوبی پرداختند.با آزادسازی کامل شهر موصل، الان گروه تروریستی داعش در عراق هیچ شهر مهم و بزرگی را در دست ندارد البته همچنان مساحت مهمی از عراق را در دست دارد.

به گزارش آکاایران: حیدرالعبادی اولیه وزیر عراق با حضور در شهر شهر موصل، آزادسازی کامل این شهر از اشغال گروه تروریستی داعش را به طور رسمی اعلام شد.

 

به گزارش تالاب، اولیه وزیر در خیابان های شهر قدم زد در جشن شادی مردم و نیروهای نظامی عراقی شرکت و پیروزی بزرگ را تبریک گفت.

 

الان شهر شهر موصل «بزرگ ترین شهر عراق بعد از بغداد» به طور کامل از اشغال گروه تروریستی داعش آزاد شده البته همچنان تعدادی از اعضای گروه تروریستی داعش مساحتی حدود چندصد مترمربع از شهر موصل را در نظارت خود دارند و در برابر نیروهای عراقی مقاومت میکنند.

 

در روزهای نوین نیروهای عراقی توانستند در جنگ خیابانی، داعشی ها را منزل به منزل و کوچه به کوچه به عقب برانند.

 

با آزادسازی کامل شهر موصل، همین حالا گروه تروریستی داعش در عراق هیچ شهر مهم و بزرگی را در دست ندارد البته همچنان مساحت مهمی از عراق را در دست دارد.

,[categoriy]

,[categoriy]

نشست حیدر العبادی نخست وزیر عراق با فرماندهان عراقی در شهر موص

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

ورود حیدر العبادی نخست وزیر عراق به شهر موصل

 

,[categoriy]

,[categoriy]

 

.

منبع : talab.org

اعلام رسمی پایان اشغال موصل گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات