خوشبین ترین مردم جهان مربوط به کدام کشور است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خوشبین ترین مردم جهان مربوط به کدام کشور است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: کشور چین در زمینه های مختلف گوی سبقت را از دیگر کشورهای جهان ربوده است؛ از دارا بودن سریع ترین قطارهای جهان و پل های شیشه ای عجیب تا داشتن چاق ترین کودکان جهان و رکود تاخیر در پرواز هواپیماها. اما تحقیق جالبی که به تازگی انجام شده نشان می دهد این کشور دارای خوشبین ترین مردمان جهان است.

به گزارش آکاایران: در این تحقیق که توسط شرکت تحقیقاتی جهانی Ipsos (ایپسوس ) انجام شده و حدود ۲۶ کشور جهان را مورد بررسی قرار داده ۸۷ درصد مردم چین، کشورشان را در حال پیشرفت ارزیابی کردند. مردمان هندوستان با ۷۴ درصد جایگاه دوم را به خود اختصاص داده اند و مردمان کشورهای عربستان، کره جنوبی و کانادا با ۷۱ درصد، ۶۶ درصد و ۵۸ درصد به ترتیب در رتبه های سوم، چهارم و پنجم قرار گرفته اند.

اما در این تحقیق جالب، مردمان کشور مکزیک با ۹۲ درصد رتبه نخست بدبین ترین مردمان جهان را به خود اختصاص داده اند. مردمان آفریقای جنوبی با ۹۱ درصد در رده دوم و برزیلی ها نیز با ۸۸ درصد در رده سوم جای گرفتند. مردمان ایتالیا و مجارستان نیز به ترتیب با ۸۶ و ۷۹ درصد در رده های چهارم و پنجم این رده بندی قرار دارند.

خوشبین ترین مردم جهان مربوط به کدام کشور است
,[categoriy]

آکاایران: خوشبین ترین مردم جهان مربوط به کدام کشور است

باشگاه خبرنگاران

.

منبع : tozibae.ir

خوشبین ترین مردم جهان مربوط به کدام کشور است گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات