امکانات خودرو زیبای برلیانس کراس C3 -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد امکانات خودرو زیبای برلیانس کراس C3 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: پیش فروش ماشین برلیانس کراس C3 که دارای امکانات خوب و مناسبی می باشد, آغاز شد.

امکانات خودرو زیبای برلیانس کراس C3
,[categoriy]

آکاایران: امکانات خودرو زیبای برلیانس کراس C3

پیش فروش برلیانس کراس C3

به گزارش آکاایران: معاون بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا گفت: مرحله اول پیش فروش برلیانس کراس از طریق فروش اینترنتی و همچنین نمایندگی های مجاز سایپا آغاز خواهد شد و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

دکتر رضا تقی زاده معاون بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا گفت: مرحله اول پیش فروش برلیانس کراس از ساعت ۱۱ روز یک شنبه ۲۲ مرداد ماه سال جاری از طریق فروش اینترنتی و همچنین نمایندگی های مجاز سایپا آغاز خواهد شد وتا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

وی با بیان این مطلب که قیمت این خودرو ۵۷٫۵ میلیون تومان می باشد گفت : مرحله اول پیش فروش این خودرو با موعد زمانی مهر، آبان وآذر سال جاری صورت خواهد گرفت و شرکت پارس خودرو این محصول را همچون سایر محصولات تولیدی خود با بالاترین میزان کیفیت و رضایت تحویل مشتریان خواهد داد.

مبلغ پش پرداخت جهت تحویل خودرو در مهر و آبان ۲۵ میلیون تومان و برای تحویل آذر ۲۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده و مابقی مبلغ خودرو در زمان صدور دعوتنامه و به قیمت روز شرکت اخذ می گردد.

تقی زاده با بیان این مطلب که برلیانس کراس (C3) با توجه به قیمت مناسب و طراحی دلپذیر توانسته نظر بسیاری از خریداران را به خود جلب کند تصریح کرد: معاونت بازاریابی و فروش گروه سایپا در راستای حمایت از مشتریان و توزیع عادلانه این خودرو محدودیت هایی در خصوص ثبت نام این خودرو ایجاد نموده و مشتریان با یک کد ملی، فقط مجاز به ثبت نام یک خودرو هستند.

موتور ۱۵۰۰سی سی ،۱۶ سوپاپ٬ با استاندارد الایندگی یورو ۵ ، دارا بودن ۵ ستاره ایمنی و گیربکس اتوماتیک ۴ سرعته و ترمز EBS وEBD و همچنین کلید keyless از مشخصات فنی این محصول نوین پارس خودرو است. 

جدول شرایط فروش برلیانس کراس از ۲۲ مرداد – مرداد ۹۶:

,[categoriy]

.

منبع : tozibae.ir

امکانات خودرو زیبای برلیانس کراس C3 گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات