ماجرای حضانت دوقلوهای عجیب -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ماجرای حضانت دوقلوهای عجیب ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  به گزارش دیلی میل، متئو و مارشال که سه سال دارند با یک عارضه بسیار نادر به نام سندرم پفیفر به دنیا آمدند. این دو کودک بیگناه و بدشانس وقتی فقط چهار هفته از تولدشان می گذشت تنها شدند چرا که والدینشان آنها را ترک کردند و به پرورشگاه سپردند. اما پرستاری به نام لیندا ترپمایر که ۵۸ سال دارد حضانت دوقلوهای عجیب را بر عهده گرفت. لیندا خود شش فرزند دارد که سه تای آنها را به فرزندی قبول کرده است.

بر اساس سندرم نادری که این دو پسر به آن مبتلا هستند اندامشان شکل عجیبی دارد. مفاصل آنها با با مشکلات زیادی روبرو است، پیشانی بزرگی دارند، گوش هایشان نیز نافرم است و چشم هایشان نیز ناهمگون به نظر می رسد. آنها برای تنفس نیاز به لوله تنفسی دارند و بدنشان نیز مستعد عفونت است.

ماجرای حضانت دوقلوهای عجیب
,[categoriy]

آکاایران: ماجرای حضانت دوقلوهای عجیب


,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

به گزارش آکاایران: به نظر نمی رسد این دوقلوهای نگون بخت عمری طولانی دارا باشند اما لیندا قول داده بهترین زندگی را برای آنها فراهم کند.

لیندا اکنون از سوی رسانه ها به عنوان مهربان ترین زن آمریکایی شناخته می شود، زنی که اوضاع مالی چندان خوبی ندارد اما به بهترین شکل از عجیب ترین دوقلوهای دنیا نگه داری می کند.

جام جم
.

منبع : tozibae.ir

ماجرای حضانت دوقلوهای عجیب گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات