.

ابتکار یک پزشک تبریزی در تجویز اجرای موسیقی زنده ! -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ابتکار یک پزشک تبریزی در تجویز اجرای موسیقی زنده ! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  به عنوان یک پزشک متخصص با پخش و یا اجرای زنده‎ی موسیقی لایت و ملایم در اتاق عمل نیز موافق هستم. چون  بیهوشی برخی بیماران نیمه عمیق است و این عمل می‎تواند تأثیر مثبتی داشته باشد.

ابتکار یک پزشک تبریزی در تجویز اجرای موسیقی زنده !
,[categoriy]

آکاایران: ابتکار یک پزشک تبریزی در تجویز اجرای موسیقی زنده !

تجویز اجرای موسیقی زنده برای بیماران

به گزارش آکاایران: دکتر «عباس افراسیابی»، متخصص قلب و عروق ، با ارائه‎ی توضیحاتی در این باره اظهار کرد: در صورت موافقت سایر بیمارستان‎ها، پخش موسیقی لایت و یا اجرای زنده‎ی موسیقی در بیمارستان‎ها می‎تواند تأثیر چشمگیری در بهبود حال بیماران داشته باشد.

وی با اشاره به انگیزه‎ی خود از تجویز موسیقی برای بیماران گفت: فاقد شک موسیقی می‎تواند نقش بسیار مهمی در کاهش استرس و دوره‎ی نقاهت بیماران داشته باشد، از این رو ترویج این فرهنگ می‎تواند گام مثبتی در روحیه‎دهی به بیماران باشد.

این متخصص قلب و عروق افزود: به عنوان یک پزشک متخصص با پخش و یا اجرای زنده‎ی موسیقی لایت و ملایم در اتاق عمل نیز موافق هستم. چون  بیهوشی برخی بیماران نیمه عمیق است و این عمل می‎تواند تأثیر مثبتی داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: متوسط سن افرادی که در کشور ما با ابتلا به بیماری‎های قلبی و عروقی نیاز به اتاق عمل و جراحی پیدا می‎کنند، حدود ۵۶ سال است و در مقایسه با کشورهای اروپای غربی و آمریکای شمالی حدود ۱۰ سال اختلاف در این میان وجود دارد و این رقم در کشورهای اروپایی ۶۵ سال است.

 

ایسنا

.

منبع : tozibae.ir

ابتکار یک پزشک تبریزی در تجویز اجرای موسیقی زنده ! گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
تبلیغات