راز انگشتر درّ نجف شهید محسن حججی از زبان همسرش -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد راز انگشتر درّ نجف شهید محسن حججی از زبان همسرش ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: همسر شهید حججی در برنامه ای تلویزیونی راز انگشتر دُرّ نجف با نقش “یا زهرا (س)” این شهید را بازگو کرد.

راز انگشتر درّ نجف شهید محسن حججی از زبان همسرش
,[categoriy]

آکاایران: راز انگشتر درّ نجف شهید محسن حججی از زبان همسرش

در کشور کمتر کسی پیدا می شود که در چند روز گذشته نام شهید حججی و آنچه بر این شهید والامقام مدافع حرم گذشته است را نشنیده باشد. شهیدی که با خونش بار دیگر جلوه ای دلپذیر از ایثار و فداکاری و البته عشق به اهل بیت علیهم السلام و ولایت را به گونه ای شایسته نمایان ساخت و موج همدلی را در کشور ایجاد کرد.

به گزارش آکاایران: از زمان  انتشار خبر شهادت این شهید بی سر نقل قول ها و خاطرات بسیاری از وی در شبکه های اجتماعی بازگو شده است، نکته مهمی که بارها همسر وی به آن اشاره داشته انگشتر دُر نجفی بود که این شهید در آخرین اعزام خود به سوریهبه همراه داشت و گویا این انگشتر حکایتی شنیدنی وقابل تامل دارد.

همسر شهید می گوید، گویی آقا محسن می دانست اسیر می شود و بعد به شهادت می رسد و می گفت دوست دارم دشمن بداند من شیعه امیرالمومنین هستم، آنها از مادر سادات بغض و کینه دارند، پس از مدتی به این نتیجه رسید که انگشتر دُر نجف داشته باشد و من این انگشتر را برای ایشان هدیه خریدم و سپس نقش “یازهرا (س)”  روی آن حک شد.

راز این انگشتر و حکایت شنیدنی آن را از زبان همسر شهید حججی در ادامه ببینید.

 

باشگاه خبرنگاران جوان

[file][http://cdn33.akairan.com/files/images/20179/2017912213012865a.aka][akharefile]
.

منبع : tozibae.ir

راز انگشتر درّ نجف شهید محسن حججی از زبان همسرش گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات