درمان بی خوابی، علائم افسردگی را از بین می برد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد درمان بی خوابی، علائم افسردگی را از بین می برد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: کارشناسان معتقدند: درمان جوانان مبتلا به بیخوابیی با کمک «رفتار درمانی شناختی» آنلاین، می تواند مشکلات مربوط به سلامت روان از جمله افسردگی و اضطراب را کاهش دهد.
درمان بی خوابی، علائم افسردگی را از بین می برد
,پایگاه خبری آکا ایران، آکا ایران، پایگاه خبری علمی،آموزشی و تحصیلات تکمیلی آکا ایران، دانشنامه روانشناسی و علوم تربیتی، روانشناسی، مشاوره ؛ کنکور، هدایت تحصیلی، اخبار استخدامی، اخبار اجتماعی، روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی,افسردگی,بیخوابی,[categoriy]

آکاایران: درمان بیخوابیی، علائم افسردگی را از بین می برد

محققان انگلیسی در یک بررسی دریافتند: درمان اختلال خواب می‌تواند علائم مشکلات روان از قبیل توهم و پارانویا را از بین ببرد. به گفته محققان انگلیسی مشکلات خواب در مبتلایان به اختلالات روان بسیار شایع است.
همچنین از مدت‌ها قبل بی‌خوابی تنها به عنوان نشانه مشکلات روان‌شناختی در نظر گرفته شده و عامل آن به حساب نمی‌آمده‌ است. در این بررسی 3755 دانشجو از سراسر انگلیس به صورت اتفاقی در دو گروه تقسیم بندی شدند.
به گزارش آکاایران: گروه نخست تحت رفتار درمانی شناختی آنلاین قرار گرفتند و گروه دوم تنها به درمان‌های استاندارد دسترسی داشتند.
سلامت روان شرکت کنندگان در این مطالعه مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد در افراد گروه نخست به طور چشمگیری مشکل بی‌خوابی کاهش پیدا کرده همچنین میزان توهم در آنان کاهش داشته‌ است.
به گزارش ژاپن تودی، همچنین رفتار درمانی شناختی علائم افسردگی، اضطراب، کابوس شبانه، آرامش روان شناختی و عملکرد فرد در طول روز را بهبود می‌دهد.
ایسنا
کلمات کلیدی: افسردگی،بیخوابی، رفتار درمانی ،اختلالات خواب
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات