کمدین خنداننده شو با اشاره به سلفی نمایندگان مجلس با موگرینی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کمدین خنداننده شو با اشاره به سلفی نمایندگان مجلس با موگرینی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

کمدین خنداننده شو با اشاره به سلفی نمایندگان مجلس با موگرینی
,[categoriy]

آکاایران: کمدین خنداننده شو با اشاره به سلفی نمایندگان مجلس با موگرینی

آکاایران: پایان استندآپ کمدی خنداننده شو

 

با پایان یافتن خنداننده شو در خندوانه و اجرای استندآپ کمدی باعث تشویق همگان از خوشگل شد این بر نامه شب قبل خنداننده شو با حضور جمع کثیری از تماشاگران به کار خود پایپ کمدی در ان داد.

به گزارش آکاایران: به گزارش تالاب شب قبل فینال خنداننده شو در سالن همایش های برج میلاد، با حضور بیشترین تماشاگر به روی آنتن رفت.

 

فینالیست های خندوانه هر کدام با حضور روی صحنه آخرین استندآپ کمدی خود را به اجرا گذاشتند.

مجید افشاری نخستین نفری بود که به روی صحنه آمد و این بار در کنار مقوله ازدواج، به دغدغه های جوانان پرداخت و در آخر با زبان خنده دار، برای جمع کردن آرای مردمی وعده های انتخاباتی داد و با امیر مهدی ژوله که خود از کمدین های خندوانه هست، شوخی کرد.

 

افشاری که بیشترین بخش داستانی اجرای استندآپ کمدی خود را روی مسائل روز متمرکز کرده بود، با اشاره به مراسم تحلیف رئیس جمهور، از جای خالی عباس جدیدی و سلفی گرفتن نمایندگان با موگرینی گفت.

 

وی در این باره گفت: من چه چیزی از خانم موگرینی کمتر دارم؟ رفت آنجا همۀ ریختند دورش، تصویر می گرفتند. کم مانده بود زیر دست و پا بماند. یکی نبود از آن ها بپرسد این تصویر ها را برای چی می خواهید؟ می خواهید بگذارید اینستاگرام بنویسید ‘من و خانم موگرینی یهویی’؟! فقط شانس آوردیم یکی از کشتی گیرهای مشهور مان آنجا نبود کنار خانم موگرینی!

 

کمدین خنداننده شو با اشاره به مسائل روز جامعه استندآپ کمدی خود را به اتمام رساند و گفت: اجرای من به اتمام رسید ولی این بار برای ماندگار شدن اجرایم سی ثانیه جلوی ملت ایران زانو میزنم. پس از اجرای افشاری، داوران با نگاهی مثبت به اجراهایش، وی را برای ادامه این مسیر تشویق کردند.

 

خنداننده شو

پس از یک رفت و برگشت رسانه ای، بخش هایی از تمرین میثم درویشان پور و اشکان خطیبی به نمایش درآمد. سپس دومین فینالیست خنداننده شو روی صحنه برج میلاد حاضر شد.

 

درویشان پور اجرای خود را با موضوع استندآپ کمدی مجید افشاری «ازدواج» آغاز کرد و با اشاره به گریه های پندار پسرش، کنایه ای به اجرای احسان علیخانی در برنامه ماه عسل زد. همینطور در ادامه از مراحل تربیت فرزندان گفت.

 

درویشان پور در پایان بیان کرد: این سالن جایی هست که بزرگان زیادی در آن اجرا کردند و من افتخار میکنم روی این صحنه هستم.

پس از پایان اجرای کمدین خنداننده شو، جوان اظهار داشت: اجرای امشب و شانزده نفر دیگر به ما اثبات کرد که میتوانیم به پتانسیل های جوانان خود اعتماد کنیم. از این به بعد در خندوانه به روی شما باز هست و شما از کمدین های کشور هستید.

 

احسان کرمی هم در پایان گفت: میثم درویشان پور و مجید افشاری تا یکشنبه باید منتظر آرای مردم باشند. خنداننده شو امشب کار خود را به اتمام برد. حالا دیگر نوبت رأی منصفانه مردم هستیم تا در برنامه ای خیلی ویژه نفر برتر را معرفی کنیم.

 

.

منبع : talab.org

کمدین خنداننده شو با اشاره به سلفی نمایندگان مجلس با موگرینی گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات