نجات معجزه‌آسای یک کودک 7 ساله از دست گرگ‌ها - اخبار حوادث

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نجات معجزه‌آسای یک کودک 7 ساله از دست گرگ‌ها ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


دو ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان نیمه‌های شب حین گشت زنی در بیابان‌های اطراف شهرستان کودک هفت ساله‌ای که از دست گرگ‌ها در حال فرار بود را نجات و به خانواده‌اش تحویل دادند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، سرهنگ حسن یاردوستی، فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با اعلام این مطلب اظهار کرد: ماموران واحد گشت این فرماندهی واقع در منطقه شرق اصفهان حین گشت زنی در نیمه‌های شب گذشته در بیابان‌های اطراف شهرستان ناگهان متوجه صدای عجیب چند گرگ می‌شوند.

وی ادامه داد: ماموران بلافاصله به سمت صدا حرکت کرده که در مسیر با پسر بچه‌ای گریان که در حال فرار از دست گرگ‌ها بود مواجه می‌شوند. ماموران این کودک را با خودرو به منطقه مسکونی انتقال داده و در پرس و جو هویت آن را مشخص و وی را به صورت سالم تحویل خانواده‌اش می‌دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در تشریح این حادثه گفت: پدر این کودک به منظور آبیاری مزارع کودک 7 ساله‌اش را با خود به زمین کشاورزی برده و به علت خوابیدن کودک او را در اتاقک نگهبانی خوابانده و خود مشغول کار در زمین می‌شود.

یاردوستی ادامه داد: کودک خردسال پس از ساعاتی از خواب بیدار و از اتاقک بیرون می‌رود و پس از اینکه خود را تنها می‌بیند، گریه کنان مسیر یک کیلومتری را در بیابان‌های اطراف به دنبال پدرش می‌گردد و سرانجام مفقود شده و اسیر گرگ‌ها می‌شود که سرانجام ماموران پلیس به صورت معجزه آسایی با شنیدن صدای عجیب گرگ‌ها کودک را پیدا و از مرگ حتمی نجات می‌دهند.

.
نجات معجزه‌آسای یک کودک 7 ساله از دست گرگ‌ها گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات