.

رئیس جمهوری کره جنوبی: آمریکا پیش از اقدام علیه کره‌شمالی باید تایید ما را بگیرد - اخبار سیاسی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رئیس جمهوری کره جنوبی: آمریکا پیش از اقدام علیه کره‌شمالی باید تایید ما را بگیرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


رئیس جمهوری کره جنوبی گفته است، رئیس جمهوری آمریکا پیش از انجام هرگونه اقدام علیه کره شمالی باید تاییدیه سئول را به دست بیاورد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، اخیراً "دونالد ترامپ"، رئیس جمهوری آمریکا اظهاراتی را پیرامون اعمال گزینه‌های نظامی احتمالی علیه کره شمالی جهت مقابله با تهدیدهای موشکی و اتمی پیونگ یانگ مطرح کرد.

در همین حال، "مون جائه این"، رئیس جمهوری کره جنوبی در یک نشست خبری گفت، البته هیچ یک از این تلاش‌ها و اظهارات نشانگر تمایل قطعی ترامپ برای حمله نظامی علیه کره شمالی نیست.

وی ادامه داد: کره شمالی نباید دست به اقدامات تحریک آمیز بیشتری بزند.

رئیس جمهوری کره جنوبی همچنین گفت که اگر کره شمالی به اقداماتش برای تداوم برنامه‌های اتمی و موشکی خود ادامه دهد، با تحریم‌های بیشتری روبرو می‌شود و این تحریم‌های سخت، پیونگ یانگ را از مقاومت کردن باز می‌دارد.

.
رئیس جمهوری کره جنوبی: آمریکا پیش از اقدام علیه کره‌شمالی باید تایید ما را بگیرد گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
تبلیغات