#استقلال_1401 را با رحمتی و جباری می‌سازید آقای منصوریان؟ - اخبار ورزشی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد #استقلال_1401 را با رحمتی و جباری می‌سازید آقای منصوریان؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


#استقلال_1401 را با رحمتی و جباری می‌سازید آقای منصوریان؟
,اخبار,اخبار ورزشی,المپیک,خبرهای گوناگون

علیرضا منصوریان گفته 5 سال دیگر زحماتش برای استقلال نتیجه می‎دهد و این تیم بهترین در آسیا می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان سعی کرده بعد از اعتراض هواداران، به آنها وعده آینده بودهد. او گفته استقلالش را باید در هزاره بعدی ببینند. در 5 ساله آینده و زمانی که تیمش بهترین تیم آسیا می شود. احتمالا اگر از او بپرسی اسم قائدی را می آورد و چند جوان دیگر اما جالب است او تا توانسته امسال تیمش را پیرتر کرده است.

وقتی می خواست به استقلال برود ، حساب کرده بود باید تیمی جوان و با تجربه داشته باشد با میانگین حدود 26 سال. همه این ها را در دفترچه اش نوشته بود اما حالا میانگین سنی تیمش چقدر است؟ تازه از یاد نبریم سال قبل با سید حسین حسینی ، مجید حسینی ، زکی پور ، کریمی ، نورافکن ، اسماعیلی ، برزای ، حقدوست ، علی قربانی و جوان های کم نام و نشان و کم سن و سال تر دیگرش در نیم فصل دوم توانست هم دربی ببرد و هم پدیده لیگ و نایب قهرمانش شود.

امسال اما باز بخت از همه این ستاره ها روی برگردانده. قائدی هم اگر بازی می کند بیشتر وجه تزئینی دارد تا واقعی. آن وقت استقلال با بازی دادن به بالای 33 ساله ها و تداوم ناکامی فعلی قرار است 5 سال بعد بهترین تیم آسیا باشد؟

.
#استقلال_1401 را با رحمتی و جباری می‌سازید آقای منصوریان؟ گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات