.

غرق شدن مرد 45 ساله در سد تلوار بیجار - اخبار حوادث

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد غرق شدن مرد 45 ساله در سد تلوار بیجار ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


غرق شدن مرد 45 ساله در سد تلوار بیجار
,اخبار حوادث,اخبارحوادث,تجاوز جنسی,خبرهای گوناگون

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از غرق شدن مرد 45 ساله بیجاری در سد تلوار بیجار خبر داد و گفت: جسد این فرد پس از سه ساعت تلاش غواصان این سازمان از آب بیرون کشیده شد.

رامین اسدنژاد در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: عصر روز گذشته مرد 45 ساله بیجاری اقدام به شنا کردن در سد تلوار بیجار می‌کند که متاسفانه به دلیل عدم آشنایی با فنون شنا این فرد در این سد غرق می‌شود و خانواده وی مراتب را به سازمان آتش نشانی اطلاع می‌دهند.

وی افزود: پس از درخواست کمک از طرف مسئولان و با توجه به اینکه حادثه در محدوده خارج از شهرستان بوده اکیپ غواصی این سازمان متشکل از سه نفر از غواصان با تجربه به محل حادثه اعزام شدند.

اسد نژاد عنوان کرد: با توجه به اینکه غواصان این سازمان غروب دیروز به محل حادثه رسیدند امکان جستجو با توجه به تاریک شدن هوا مهیا نبود بنابراین کار جستجو جهت یافتن جسد از صبح امروز آغاز شد.

وی از بیرون کشیدن جسد این مرد 45 ساله خبر داد و گفت: با تلاش سه ساعته غواصان این سازمان جسد این مرد از عمق 16 متری آب بیرون کشیده شد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج به شهروندتن توصیه کرد: از شنا کردن در سدها و دریاچه‌ها جداً خودداری کنند تا از بروز چنین حوادث ناگواری جلوگیری به عمل آید.

.
غرق شدن مرد 45 ساله در سد تلوار بیجار گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات