.

فردا آخرین مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی فنی دانشگاه علمی کاربردی - اخبار دانشگاه

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فردا آخرین مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی فنی دانشگاه علمی کاربردی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


مهلت ثبت‌نام بدون آزمون در دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی مهرماه 1396 پنج شنبه 19 مردادماه پایان می‌یابد.

به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشورمهلت ثبت نام برای متقاضیان دوره‌های کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی فردا پنج شنبه 19 مردادماه جاری پایان می‌یابد.

با توجه به اتمام زمان ثبت نام در تاریخ 19 مردادماه،آن دسته از داوطلبانی که تا کنون برای ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، باید پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت نام به سایت سازمان سنجش به نشانیwww.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

.
فردا آخرین مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی فنی دانشگاه علمی کاربردی گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
تبلیغات