سرقت مسلحانه ناکام از بانک در تهران - اخبار حوادث

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سرقت مسلحانه ناکام از بانک در تهران ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته گوناگون از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


سرقت مسلحانه ناکام از بانک در تهران
,اخبار حوادث,اخبارحوادث,تجاوز جنسی,خبرهای گوناگون

بانک سپه اعلام کرد: سرقت مسلحانه از شعبه سلیمان خاطر با هوشیاری و عملکرد به موقع مسوولان و کارکنان شعبه به سرانجام نرسید.

 به گزارش عصر ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، ساعت 14 و پانزده دقیقه چهارشنبه (بیست و یکم تیرماه) یک فرد با سلاح کمری در حالی که با ماسک صورت خود را پوشانده بود، وارد شعبه سلیمان خاطر بانک سپه شد.

وی پس از تهدید کارکنان مبنی بر منفجر کردن بمبی که درون ساک همراه خود دارد، آنان را به بازکردن درب گاو صندوق و تحویل وجوه نقد نزد صندوق داران شعبه وادار کرد.

بر اساس این گزارش، معاون این شعبه ضمن فعال کردن دستگاه آژیر خطر با استفاده از فرصت پیش آمده ناشی از ورود یک پیک غذا، از در شعبه خارج شد و کمک طلبید.

سارق با دیدن معاون شعبه و تلاش وی، بدون آنکه موفق به سرقت پول از بانک شود از شعبه خارج و با تهدید راننده یکی از خودروهای گذری از محل متواری شد.

پس از این اتفاق مدیرعامل بانک سپه با حضور در شعبه و بررسی موضوع از هوشیاری و اقدام بموقع کارکنان قدردانی و دستورهای لازم را برای پیگیری موضوع صادر کرد.

.
سرقت مسلحانه ناکام از بانک در تهران گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات