ایده جالب کمدین بی خانمان ژاپنی برای امرار معاش - اخبار اجتماعی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ایده جالب کمدین بی خانمان ژاپنی برای امرار معاش ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


تصور اینکه کسی با ۴۵ سنت در روز زنده بماند سخت است، به خصوص اگر حتی یک جای خواب نداشته باشد، اما کمدین ژاپنی «کوتانی ماکوتو» مدتی است که این گونه زندگی می‌کند و ادعا می‌کند موفق‌تر و خوشحال‌تر از قبل است. .

به گزارش برترین ها،  تصور اینکه کسی با ۴۵ سنت در روز زنده بماند سخت است، به خصوص اگر حتی یک جای خواب نداشته باشد، اما کمدین ژاپنی «کوتانی ماکوتو» مدتی است که این گونه زندگی می‌کند و ادعا می‌کند موفق‌تر و خوشحال‌تر از قبل است. اما اینکه او با ۴۵ سنت زندگی خود را می‌گذارند جذاب نیست، بلکه اینکه چطور این پول را به دست می‌آورد جالب است.

ماکوتو چهار سال پیش که به توکیو رفت نتوانست جایگاه خود را به عنوان یک کمدین پیدا کند، بنابراین با یک کمدین قوی‌تر به نام نیشینو با مبلغ ۴۰۰ دلار در ماه کار کرد. اما نیشینو نتوانست بیش از دو ماه سبک زندگی او را تحمل کند و به او گفت که باید از آنجا برود. کوتانی بی خانمان شد و مدتی در خیابان‌ها می‌خوابید که بسیار سخت بود. او به دنبال کار پاره وقت گشت، اما نتوانست پیدا کند؛ بنابراین شروع کرد خودش را به مبلغ ۴۵ سنت به افراد مختلف اجاره دهد. او از تلفن همراهش برای ثبت تجربیاتش در توییتر استفاده کرد و این باعث شد مشتریان جدیدی پیدا کند. ابتدا او شک داشت که بتواند با این مبلغ کم زندگی کند، اما بعد متوجه شد که مردم برای دادن چنین مبلغ کمی به او احساس گناه می‌کند و در عوض کارهای زیادی برایش انجام می‌دهند و به طریقی کارش را جبران کنند؛ بنابراین برایش غذا و لباس می‌خریدند و حتی او را دعوت می‌کردند یکی دو شب پیش آن‌ها بماند و اگر جای خواب پیدا نمی‌کرد کافی بود از طرفدارانش در رسانه‌های اجتماعی بخواهد به او کمک کنند.

او می‌گوید من یک خانواده جهانی دارم. خیلی از کسانی که مرا استخدام می‌کنند آخر شب به من جای ماندن می‌دهند یا از طرفدارانم می‌خواهم به من کمک کنند. آدم‌های خوب زیادی در دنیا وجود دارند. او اکنون دوستان طراحی دارد که لباس‌های خنده دار برایش می‌سازند که با شخصیتش هماهنگ باشد. برنامه این روزهای کوتانی آنقدر شلوغ شده که مردم باید یک ماه زودتر برای یک روز او را رزرو کنند. کوتانی احتمالا شادترین فرد بی خانمان جهان است.

 

,اخبار,دانستنی های جالب,اخبار گوناگون,خبرهای گوناگون

 

,اخبار,دانستنی های جالب,اخبار گوناگون,خبرهای گوناگون

 

,اخبار,دانستنی های جالب,اخبار گوناگون,خبرهای گوناگون

 

,اخبار,دانستنی های جالب,اخبار گوناگون,خبرهای گوناگون

 

 

.
ایده جالب کمدین بی خانمان ژاپنی برای امرار معاش گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات