هازارد - رئال مادرید ؛ جدی تر از همیشه - اخبار ورزشی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هازارد - رئال مادرید ؛ جدی تر از همیشه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته گوناگون از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


باشگاه رئال مادرید که در فصل جاری تا به اینجا عملکرد ناموفقی داشته از حالا به فکر تقویت خود برای فصل بعد است.

به گزارش ایلنا، یکی از آرزوهای مسئولان رئال در چند سال اخیر، جذب ادن هازارد، ستاره بلژیکی چلسی بوده. اتفاقی که تاکنون میسر نشده؛ چرا که باشگاه چلسی سخت با جدایی بهترین بازیکن خود مخالف است ولی به نظر می رسد که حالا شرایط کمی متفاوت شده باشد.

هفته گذشته بود که پدر ادن هازارد در مصاحبه با یک نشریه بلژیکی فاش ساخت که پسرش دو بار تمدید قرارداد با چلسی را رد کرده چرا که منتظر پیشنهاد رئال است و رویای او بازی برای این تیم است. چند روز پس از انتشار این مصاحبه، رادیو مونته کارلو(RMC) فاش ساخت که گفتگوهای مقدماتی بین رئال و مدیر برنامه های هازارد شروع شده و ساعتی پیش همین منبع ادعا کرد که توافقات اولیه نیز بین دو طرف صورت گرفته؛ به طوری که اگر اتفاق خاصی نیفتد، ادن هازارد را باید بازیکن رئال از فصل آینده دانست.

هازارد 27 ساله همواره از علاقه خود برای بازی زیر نظر زیدان سخن گفته و این در حالی است که هنوز مشخص نیست زیزو خود فصل بعد مربی رئال باقی خواهد ماند یا خیر.

.
هازارد - رئال مادرید ؛ جدی تر از همیشه گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات