وضعیت 15 دانشجوی بازداشت شده دانشگاه علامه چه شد؟ - اخبار دانشگاه

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد وضعیت 15 دانشجوی بازداشت شده دانشگاه علامه چه شد؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته گوناگون از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


دکتر حسین سلیمی، از آزادی ۱۳ نفر از دانشجویان این دانشگاه خبر داد.

آزادی 13 دانشجوی بازداشت شده دانشگاه علامه

دکتر حسین سلیمی رئیس دانشگاه علامه طباطبایی، از آزادی ۱۳ نفر از دانشجویان این دانشگاه خبر داد و گفت: دو دانشجوی بازداشت شده دیگر نیز طی چند روز آینده آزاد خواهند شد.
دکتر حسین سلیمی، با اعلام این مطلب اظهار کرد: تعدادی از دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی به منظور پیگیری مسائل یکی از بازداشت شدگان تحولات اخیر، به دانشگاه مراجعه کرده بودند که بعد از خروج از دانشگاه با مشکل مواجه شدند و تعداد ۱۵ نفر از دانشجویان بازداشت شدند.
وی در ادامه تصریح کرد: با پیگیری‌های انجام شده، تعداد ۱۳ نفر از دانشجویان بازداشت شده دانشگاه علامه طباطبایی آزاد شدند و امیداریم دو نفرباقیمانده نیز چند روز دیگر آزاد شوند.
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی، همچنین خاطر نشان کرد: جزئیاتی از پرونده دانشجویان بازداشتی دانشگاه علامه طباطبایی ندارم و براساس مسئولیتی که دارم هرکدام از دانشجویانی که با مشکل مواجه شوند، مسائل آنها را پیگیری و دنبال خواهم کرد.
دکتر سلیمی، در پایان خاطر نشان کرد: خوشبختانه در تجمعات اخیر هیچ تشنجی در داخل دانشگاه علامه طباطبایی اتفاق نیفتاد و اتفاقات پیش آمده بیشتر یک مطالبه اجتماعی بود که در بیرون از دانشگاه‌ها اتفاق افتاد و متاسفانه عده‌ای ضدانقلاب از آن سوء استفاده کردند.

.
وضعیت 15 دانشجوی بازداشت شده دانشگاه علامه چه شد؟ گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات