منتظر بازی هجومی و متفاوت از استقلال باشید - اخبار ورزشی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد منتظر بازی هجومی و متفاوت از استقلال باشید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


میک مک‌درموت سرمربی موقت استقلال، بدون تجربه سرمربی‌گری، آبی‌ها را برای دیدار با سپیدرود کوچ می‌کند.

میک مک‌درموت سرمربی خوش‌شانس استقلال؛ دستور بازی هجومی به امید بقا

تا به حال برچسب سرمربی روی او نخورده بود و حالا به قول بعضی‌ها در استقلال «بلیت بخت‌آزمایی» نصیبش شده است. میک سرمربی تیمی است که خیلی‌ها آرزوی نشستن روی نیمکتش را دارند. هرکس به نیمکت استقلال رسید، رقمش دو چندان شد و حالا میک هم با خوش‌شانسی، سرمربی‌گری را از نیمکت استقلال آغاز می‌کند.

مک‌درموت هر چند تجربه سرمربیگری ندارد ولی اطلاعات فوتبالی‌‌اش خوب است. این را خودش نه، اطرافیانش می‌گویند. با هرکس در استقلال حرف می‌زنیم می‌گوید میک از نظر تئوری مثل مربیان بزرگ خارجی حرف می‌زند و آنالیزهایش هم بسیار خوب است. باید دید او به همان اندازه در عمل هم موفق خواهد شد؟

طبق آخرین خبرها از استقلال، مک‌درموت می‌خواهد تیمش را هجومی بچیند و در این باره حرف‌های مهمی به استقلالی‌ها زده است. میک گفته: «می‌خواهیم در این بازی هجومی کار کنیم. دفاع منطقه‌ای خواهیم داشت و از جلو سپیدرود را پرس می‌کنیم. دوست دارم تا وقتی هستم، استقلال تماشاگرپسند و هجومی بازی کند.»

مک‌درموت به این نتیجه رسیده که بقایش در استقلال، وابستگی شدیدی به فوتبال زیبا دارد. او با خودش تصور می‌کند اگر حتی استقلال زیبا هم بازی کند، احتمال ماندنش در این تیم وجود دارد. او نمی‌خواهد به راحتی بلیت بخت‌آزمایی را از دست دهد و به همین دلیل عزمش را جزم کرده هر طور شده کاری کند که در استقلال بماند و ادامه دهد. شنیده می‌شود حتی این مربی با کی‌روش هم در ارتباط است و از او مشاوره می‌گیرد. میک در زمان جدایی از تیم ملی رابطه خوبی با کی‌روش نداشت ولی حالا از دوستان بسیار نزدیک سرمربی تیم ملی به حساب می‌‌آید.

.
منتظر بازی هجومی و متفاوت از استقلال باشید گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات