پیدا شدن جمجمه سر یک انسان در پارک چیتگر - اخبار حوادث

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پیدا شدن جمجمه سر یک انسان در پارک چیتگر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


 پیدا شدن جمجمه سر یک انسان در پارک جنگلی چیتگر سناریوی مرموزی را پیش روی ماموران پلیس آگاهی تهران قرار داد.

سناریوی مرموز مرگ در پارک جنگلی چیتگر

ساعت 2 ظهر یکشنبه 2 مهر ماه امسال کارگر شهرداری در حال آبیاری در فضای پارک جنگلی چیتگر بود که ناگهان با صحنه عجیبی روبرو شدند. کارگر شهرداری زمانیکه به سمت جسم مرموز روی زمین نزدیک شد با جمجه سر یک انسان روبرو شد و خیلی زود ماجرا را به ماموران پلیس تهران مخابره کرد.
بدین ترتیب تیمی از ماموران کلانتری 154 چیتگر برای بررسری موضوع در محل حاضر شده و در برابر یک جمجه سر یک انسان قرار گرفتند وماجرا به بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران گزارش کردند.
در این مرحله بازپرس کشیک قتل دستور داد تا تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات ویژه وارد عمل شوند.کارآگاهان دراین مرحله جمجمه سر پیدا شده را که احتمال می دهد سالهاست از زمان مرگ آن می گذرد به پزشکی قانونی منتقل کردند تا هویت زن یا مرد بودن آن شناسایی شود و در ادامه تحقیقات در این زمینه برای پیدا کردن دیگر اعضای این جمجمه سر آغاز شده است.

 

.
پیدا شدن جمجمه سر یک انسان در پارک چیتگر گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات