.

گریه های تلخ زهرا یزدانی کشتی گیر زن کشورمان! عکس - اخبار ورزشی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد گریه های تلخ زهرا یزدانی کشتی گیر زن کشورمان! عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


زهرا یزدانی در فینال بازیهای داخل سالن آسیا با ناداوری نتیجه را به حریف ترکمنی واگذار کرد و با چشمانی اشکبار روی سکو رفت و مدال نقره را به گردن آویخت و تصاویر گریه وی بازتاب جهانی داشت.

گریه زهرا یزدانی

در چهارمین روز از بازی های داخل سالن آسیا که به میزبانی ترکمنستان در حال برگزاری است زهرا یزدانی نماینده ۵۵- کیلوگرم کشتی سنتی (کشتی باکمربند) بانوان صاحب مدال نقره شد. یزدانی ابتدا در مقابل حریفی از ترکمنستان با اقتدار پیروز شد و در دیدار دوم خود نیز نماینده قزاقستان را شکست داد و ضمن راهیابی به مرحله نیمه نهایی مدال برنز خود را قطعی کرد. او در  مرحله بعد با نماینده ازبکستان کشتی گرفت و با غلبه بر حریف خود راهی فینال شد.

یزدانی در دیدار فینال مقابل زارینا عبدالرحمانوا از ترکمنستان قرار گرفت اما با ناداوری نتیجه را واگذار کرد. او با چشمانی اشکبار روی سکو رفت و مدال نقره را به گردن آویخت که تصاویر گریه های تلخ این ورزشکار کشورمان, بازتاب جهانی داشت.

 

گریه های زهرا یزدانی

,زهرا یزدانی, عکس زهرا یزدانی, زهرا یزدانی کشتی گیر,خبرهای گوناگون

گفتنی است زهرا یزدانی به معنای واقعی کلمه از خانواده ورزش برخاسته است. او دختر دایی رضا یزدانی و خواهر بزرگتر امیرمحمد یزدانی نایب قهرمان نوجوانان جهان است.

.
گریه های تلخ زهرا یزدانی کشتی گیر زن کشورمان! عکس گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
تبلیغات