دستگیری دومین باند هرمی در غرب تهران - اخبار حوادث

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دستگیری دومین باند هرمی در غرب تهران ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از دستگیری دومین باند فعال هرمی در شهر «پرند» در غرب تهران خبر داد و گفت: ۱۶ نفر از افراد فعال در این باند روانه زندان شدند.

دستگیری دومین باند فعال هرمی در شهر «پرند»

 سرهنگ عبدالله زاده پاشاکی، بعد از ظهر چهارشنبه از دستگیری یک باند شرکت هرمی در شهر پرند خبر داد و اظهار کرد: مأموران شهر جدید پرند با تلاش های اطلاعاتی و همچنین براساس گزارش های مردمی که از تبلیغات یک شرکت هرمی در پرند حکایت می کرد بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم ادامه داد: مأموران محل دقیق فعالیت شرکت هرمی را در شهر جدید پرند شناسایی کردند و پس از تشکیل یک تیم عملیاتی و هماهنگی قضایی وارد مخفی گاه شدند که طی آن ۱۶ نفر از از اعضای یک باند فعال هرمی دستگیر و در ادامه به پلیس آگاهی انتقال داده شدند.
وی عنوان کرد: مأموران پلیس در بازرسی های خود از این شرکت هرمی موفق شدند بسته های آموزشی و تعدادی کامپیوتر را کشف و ضبط کنند.
رییس پلیس شهرستان رباط کریم یادآور شد: متهمان در این باره و پس از بازجویی های پلیس آگاهی جرم خود را قبول کرده و اظهار داشتند که این کار خود را قانونی جلوه داده و در جهت پیشبرد اهداف آن تلاش کرده اند.

 


.
دستگیری دومین باند هرمی در غرب تهران گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات