خوشحالی همسر فوتبالیست سرشناس بخاطر چهارمین بارداری اش! - اخبار ورزشی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خوشحالی همسر فوتبالیست سرشناس بخاطر چهارمین بارداری اش! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


وین رونی و همسرش کالین بزودی صاحب چهارمین فرزند خود خواهند شد.

وین رونی بازهم بچه دار می شود

وین رونی در روزهایی که از رانندگی منع شده متوجه شد برای چهارمین مرتبه پدر می‌شود.

زندگی شخصی و حرفه‌ای وین رونی این روزها بیش از هر فوتبالیست دیگری سوژه دارد. از جدایی پس از 13 سال از منچستریونایتد و بازگشت به اورتون باشگاهی که در آن رشد کرد بگیرید تا محرومیت 2 ساله از رانندگی به دلیل راندن ماشین در حالت غیرعادی! این تمامی ماجرای آقای رونی نیست و ستاره 31 ساله آبی‌های مرسی‌ساید در زندگی شخصی هم دچار تغییر خواهد شد. البته این مرتبه خبر مثل دادگاهی شدن و محرومیت از رانندگی تلخ نیست و قرار است یک نفر جدید به خانواده رونی اضافه شود.

وین و کالین در انتظار فرزند چهارم

کالین، همسر وین رونی در ابتدا باردار بودن خودش را تکذیب می‌کرد و مدعی شده بود فقط کمی چاق شده است! اما 2 هفته بعد از اینکه دلیل چاقی‌اش را ورزش نکردن عنوان کرده بود در توئیتر اعلام کرد برای چهارمین مرتبه باردار شده و نوزاد او هم سالم است. اولین اسکن از نوزاد معمولاً 12 هفته پس از بارداری اتفاق می‌افتد و با توجه به اینکه به تازگی کالین عکسی از نوزادش را منتشر کرده به نظر می‌رسد 3 ماه از بارداری او گذشته باشد.

در نتیجه وین و کالین باید برای به دنیا آمدن فرزند چهارم خودشان 6 ماه دیگر صبر کنند و انتظار می‌رود در ماه فوریه سال 2018 خانواده آنها 6 نفره شود. شاید همین اتفاق باعث شود تا وین رونی کمی در زندگی شخصی خودش بیشتر احتیاط و از دردسرهایی مثل رانندگی در حال مستی دوری کند. وین رونی پیش از این صاحب 3 فرزند پسر شده بود. «کای» ماه نوامبر سال 2009 به دنیا آمد، پس از آن ماه می ‌سال 2013 دومین فرزند آنها «کلِی» متولد شد. ژانویه 2016 هم سومین پسر رونی یعنی «کیت جوزف» جمع آنها را به 5 نفر رساند.  

کالین دختر می‌خواهد!

احتمالاً کالین رونی از پسردار شدن خسته شده و در جدیدترین مصاحبه خودش به طور واضح از علاقه‌اش که داشتن دختر است، گفت: «می‌توانم تصور کنم یک دختر داشته باشم. من یک خانواده بزرگ دارم که پُر از دختر است ولی خودم فقط پسر دارم. پس منتظر یک دختر هستم.» فعلاً کالین رونی 31 ساله قصد دارد تا زمان تولد از جنسیت فرزند جدیدشان مطلع نشود. جالب است بدانید یک مؤسسه شرط‌بندی مدعی شده در صورت دختر بودن فرزند چهارم رونی نام او را «کیمبرلی» خواهند گذاشت!

.
خوشحالی همسر فوتبالیست سرشناس بخاطر چهارمین بارداری اش! گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات