مجتمع تجاری کوروش آتش گرفت+ عکس / خبرهای تکمیلی - اخبار حوادث

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مجتمع تجاری کوروش آتش گرفت+ عکس / خبرهای تکمیلی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


پارکینگ مجتمع تحاری کوروش تهران دچار حریق شد.

پردیس کورش تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

پیرحسین کولیوند سرپرست اورژانس در گفت‌وگو با ایسنا در مورد آتش‌سوزی در مجتمع تجاری کوروش اظهار کرد: دقایقی پیش پارکینگ مجتمع کوروش واقع در اتوبان ستاری دچار حریق شد.
وی افزود: پس از اعلام حادثه، 6 دستگاه آمبولانس اورژانس به محل اعزام شدند.

پردیس کورش تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.
به دلیل ایجاد مشکل در  موتورخانه مجتمع و بروز مشکل در سیستم تهویه  سینما تا اطلاع ثانوى و خبر تکمیلى مجتمع تجارى فرهنگى کورش تعطیل است

ظاهرا آتش سوزی در قسمت موتورخانه علت اصلی تعطیلی پردیس کورش بوده است. هم اکنون آتش نشانان در حال اطفای حریق و مهار آتش هستند.

,مجتمع تجاری کوروش آتش گرفت, مجتمع تجاری کوروش,خبرهای گوناگون

 

اطلاعات تکمیلی از روابط عمومی پردیس کورش: در حاضر مشکل موتورخانه حل شده و وضعیت مرتب است. اما به دلیل مراقبت هاى بیشتر و رسیدن به وضعیت استاندارد هنوز مجتمع بر روى مخاطبان بسته است.

 

تکمیلی:
سخنگوی سازمان آتش نشانی:
آتش سوزی مجتمع تجاری کوروش خوشبختانه کشته و مجروحی برجای نگذاشت.
بخشی از ضایعات انباری در طبقه 6- این مجتمع دچار حریق شده بود که با توجه به اینکه در این انباری کانال هواکشی بود، دود آتش از انباری به بالای مجتمع رها میشد و در نگاه اول این تصور بود که کل ساختمان آتش گرفته است.

 

 روال عادی در سینما «کوروش» تا دو ساعت دیگر
علی سرتیپی: موتور خانه مجتمع کوروش واقع در طبقه هفتم دچار حریق شد که ماموران آتش نشانی در حال خاموش کردن آن هستند و هیچ آسیبی به بخش‌های دیگر وارد نشده است.با توجه به از کار افتادن خنک کننده‌ها نمایش فیلم‌ها را متوقف کرده‌ایم که با راه ‌ افتادن آن اکران فیلم‌ها از دو ساعت دیگر سر گرفته خواهد شد.

,مجتمع تجاری کوروش آتش گرفت, مجتمع تجاری کوروش,خبرهای گوناگون

  تجمع مردم در پی آتش‌سوزی طبقه هفتم مجمتع کوروش

 

.
مجتمع تجاری کوروش آتش گرفت+ عکس / خبرهای تکمیلی گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات