بزرگترین خطری که پرسپولیس را تهدید می‌کند - اخبار ورزشی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بزرگترین خطری که پرسپولیس را تهدید می‌کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


فارغ از مسایل فنی، به نظر می‌رسد پرسپولیس در بازی با پیکان از ناحیه فشردگی برنامه‌اش هم لطمه خورد.

خطری که پرسپولیس را تهدید می‌کند

 سرخپوشان امسال به واسطه صعود به مراحل بالای لیگ قهرمانان آسیا برنامه بسیار شلوغی دارند. تا این لحظه برگزاری 42مسابقه رسمی برای پرسپولیس قطعی شده و این رقم در صورت صعود سرخپوشان به فینال لیگ قهرمانان آسیا و نیز پیشروی در رقابت‌های جام حذفی کشور، می‌تواند تا 50بازی هم افزایش بیابد. انجام 50بازی در تایمی حدود 9ماه، در استانداردهای فوتبال ایران بسیار نادر است؛ به‌خصوص که اسکلت اصلی پرسپولیس عضو تیم ملی هم هست و تعداد مسابقات این نفرات بیشتر هم می‌شود.

 

پرسپولیس بعد از بازی آسیایی اخیر با الاهلی ناچار بود ظرف 9روز سه بازی با پیکان، سپاهان و الهلال انجام بدهد و به این ترتیب برای برانکو گزینه‌ای غیر از انتخاب چرخشی ترکیب باقی نمی‌ماند. به هر حال این سختی و مرارت، به خاطر دوران موفقیت‌آمیزی که پرسپولیس در تورنمنت‌های مختلف به دست آورده اجتناب‌ناپذیر است و باید با آن کنار آمد. خطر خستگی، فرسودگی و مصدومیت ستاره‌های اصلی پرسپولیس را تهدید می‌کند، اما هم خود عوامل باشگاه و هم هواداران متفق‌القول هستند که فعلا حضور موفق در بازی با الهلال و نخستین صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا در تاریخ پرسپولیس، بالاترین اولویت را دارد. حالا باید صبر کرد و دید برانکو برای بازی روز پنجشنبه با سپاهان چه ترکیبی را انتخاب می‌کند؟

 


.
بزرگترین خطری که پرسپولیس را تهدید می‌کند گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات