.

دختر 10 ساله در جنوب تهران رفت نان بخرد؛ ربوده شد! - اخبار حوادث

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دختر 10 ساله در جنوب تهران رفت نان بخرد؛ ربوده شد! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


دختربچه ۱۰ ساله‌ای که سه روز پیش در مسیر نانوایی در یکی از محلات جنوبی تهران ربوده شده بود، با تلاش ماموران پلیس به آغوش خانواده‌اش بازگشت.

جزییات ربوده شدن دختر ١٠ساله 

درحالیکه اسماء برای خرید نان به سمت نانوائی می رفت، ناگهان سرنشینان یک خودرو شاسی بلند که دو سرنشین آقا و خانم داشت، به سوار کردن اسماء اقدام کرده و به سرعت محل را ترک کردند.
 
درحالیکه کارآگاهان سرگرم رسیدگی به پرونده بودند از طریق تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ اطلاع داده می‌شود که دختر ۱۰ ساله‌ای در حالیکه کنار پنجره طبقه هشتم یک برج مسکونی در محله ازگل ایستاده با داد و فریاد فراوان از مردم درخواست کمک می‌کند.
 بلافاصله کارآگاهان در محل حضور می‌یابند و با هماهنگی با مقام قضایی دادسرای ناحیه یک تهران آتش نشانی نیز در محل حضور می‌یابد و ضمن ورود به طبقه هشتم دختر ۱۰ ساله را آزاد می‌کنند. انگیزه آدم ربا‌ها و علت هنوز به طور کامل مشخص نشده است.

 

.
دختر 10 ساله در جنوب تهران رفت نان بخرد؛ ربوده شد! گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
تبلیغات