2کشته و یک مصدوم در واژگونی دلخراش پراید - اخبار حوادث

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد 2کشته و یک مصدوم در واژگونی دلخراش پراید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


معاون اورژانس 115 شاهرود گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در محور شاهرود - طرود- معلمان ، 2 کشته و یک مصدوم برجا گذاشت.

واژگونی پراید در محور شاهرود- معلمان، 2کشته ویک مصدوم برجا گذاشت

ناصر سلمانپور معاون اورژانس 115 شاهرود افزود: این حادثه ساعت 10 در کیلومتر 135 محور شاهرود -طرود - معلمان روی داد. وی ادامه داد: کشته شدگان این حادثه 2 خانم بودند که یکی از آن ها باردار بود.
سلمانپور گفت: مصدوم این حادثه که دچار MPT یا شکستگی زیاد در نقاط مختلف بدن شده بود با اورژانس هوایی به مرکز ترومای شاهرود اعزام گردید.
دو روز پیش نیز 2 دستگاه خودروی سمند و پژو206 در کیلومتر 55 محور میامی - گرمه جاجرم برخوردکردند که 2 مصدوم این حادثه با اورژانس هوایی به مرکز ترومای بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود اعزام شدند.
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با 40 کارشناس در 14 پایگاه جاده ای، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و 30 دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کند.
همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با 13 تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی در این مرکز آماده است.

 

.
2کشته و یک مصدوم در واژگونی دلخراش پراید گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات