انتقاد های علی کریمی پس از اولین تجربه مربیگری! - اخبار ورزشی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد انتقاد های علی کریمی پس از اولین تجربه مربیگری! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


علی کریمی از اینکه تمرینات تیمش از سوی بازیکنان تعطیل شده بود انتقاد کرد و به حمید درخشان هم ایراد گرفت.

 

 

علی کریمی پس از بازی چه گفت؟

علی کریمی پس از تساوی بدون گل تیمش برابر گسترش فولاد تبریز در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر گفت :روز خیلی بد ما بود و قبل از بازی هم گفتم که از نظر بدنی شرایط خوبی نداریم و نیازمند زمان هستیم تا بدن‌ها به کیفیت ایده‌آل برسد، اما درمجموع موقعیت‌های زیادی داشتیم که با بدشانسی از دست دادیم. به هر حال برای شروع راضی هستم که یک امتیاز گرفتیم و با امتیاز زمین را ترک کردیم.

او ادامه داد: باید روی نقاط ضعف کار کنیم تا در ادامه بتوانیم امتیازهای از دست رفته را جبران کنیم. کریمی در خصوص اینکه به نظر شما تعطیلی تمرینات نفت توسط حمید درخشان سرمربی سابق این تیم چقدر در روند نفت خلل ایجاد کرد، گفت: به نظر من کار حمید درخشان حرفه‌ای نبود چرا که تیم را رها کرد و به جز دو سه روز تعطیلی تیم حدود هفت هشت روز هم به دلیل این اعتراض تمرینات تعطیل شد و بازیکنان ما هم چون تفکر حرفه‌ای ندارند در تعطیلات تمرین نمی‌کنند و اوج ضربه این موضوع را در بازی امروز دیدیم که از نظر شرایط بدنی بسیار بد بودیم و زمانی هم نداشتیم که بدنسازی کنیم اما در بازی مقابل پیکان و سپاهان که پشت‌سر بگذاریم به تعطیلات ۱۸ روزه لیگ می‌رسیم و می‌توانیم کمی به شرایط ایده‌آل نزدیک شویم.

خبرنگاری از سرمربی نفت در خصوص اینکه مالک این باشگاه گفته از کریمی حمایت می‌کند، پرسید و او تصریح کرد: او باید حمایت کند. مگر قرار است حمایت نکند؟ همه عالم شرایط تیم نفت را می‌دانند و مالک باشگاه باید حمایت کند و کاری غیر از این نمی‌تواند انجام دهد. مدیریت کار خودش را باید انجام دهد و ما هم در کادر فنی کار خودمان انجام می‌دهیم و مطمئناً هر کسی اگر به وظایفش عمل کند این موضوع از عوامل موفقیت خواهد بود و امیدوارم در ادامه شاهد این مسئله باشیم.

سرمربی نفت در مورد اینکه آیا امید دارد روند این تیم بهتر شود، گفت: امروز روز بد ما بود و من انتظار چنین بازی را نداشتم ما خیلی کار داریم و باید تلاش کنیم و مطمئناً اگر تمرکز زیادی در تمرینات نگذاریم به مشکل خواهیم خورد.

.
انتقاد های علی کریمی پس از اولین تجربه مربیگری! گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات