آرسن ونگر فاش کرد: منچستریونایتد من را می خواست - اخبار ورزشی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آرسن ونگر فاش کرد: منچستریونایتد من را می خواست ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


آرسن ونگر در تازه ترین مصاحبه خود عنوان کرد که باشگاه منچستریونایتد به وی پیشنهاد داده بود.

ماجرای پیشنهاد منچستریونایتد به آرسن ونگر

آرسن ونگر پرده از پیشنهاد منچستریونایتد در سالهای گذشته برداشته است.

آرسن ونگر که در سال‌های اخیر با طرفداران آرسنال به دلیل قهرمان نشدن در لیگ برتر انگلیس به مشکل خورده فاش کرد به دلیل علاقه‌اش به این باشگاه به منچستریونایتد نرفته است.

ونگر که بیش از 20 سال است هدایت توپچی های لندن را بر‌عهده دارد، در این باره گفت: «در آرسنال ماندم چون در این تیم خوشحال بودم و احساس رضایتم بیشتر از آن رضایتی بود که هواداران از بودن من در آرسنال داشتند. من ارزش‌های آرسنال را دوست دارم و به نظر من اهمیت یک باشگاه در درجه اول به ارزش‌های آن باشگاه مرتبط است. یک روز، خوب خواهد شد که صحبتی درباره سیر تحول دو باشگاه داشته باشیم. من همیشه از خودم می پرسم «بله، البته منچستریونایتد تیم جذابی است اما آیا من از بودن در آرسنال راضی ام؟» و بعد به خودم جواب می دهم، بله.»

ونگر در ادامه درباره پیشنهادهایی که داشته بیان کرد: «همیشه بسیار رازدار بوده‌ام اما یک روز شاید تمام تماس‌هایی که در دوران حضورم در آرسنال داشته‌ام را فاش کنم و فصول جدیدی شکل خواهد گرفت. در مورد پیشنهادی که منچستریونایتد به من داد هم بهتر است از مارتین ادواردز (مدیر ورزشی سابق منچستریونایتد) سؤال بپرسید.»

.
آرسن ونگر فاش کرد: منچستریونایتد من را می خواست گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات