سکته کردن هوادار تراکتورسازی پس از گلزنی پرسپولیس! عکس - اخبار ورزشی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سکته کردن هوادار تراکتورسازی پس از گلزنی پرسپولیس! عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


در جریان بازی دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی, یکی از طرفداران تیم تراکتورسازی دچار حمله قلبی شد!

حمله قلبی طرفدار تراکتورسازی

هواداران فوتبال همچنان به خاطر هیجانات ناشی از این ورزش در کشورمان، در معرض خطرات قلبی قرار دارند.

در طول دیدار هیجان انگیز بین دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز نیز بار دیگر شاهد آن بودیم که برخی از هموطنان مان دچار حمله قلبی شدند.
آنها با بدترین وضع جسمی و با کمترین امکانات ممکن از روی سکوها با کمک دیگر حاضران در ورزشگاه به سمت نیروهای اورژانس حاضر در یادگار امام (ره) برده می شدند تا تحت درمان سریع قرار بگیرند.

متاسفانه این اتفاق حداقل برای هواداران تراکتورسازی طی سال های اخیر رو به افزایش گذاشته و حتما نیاز است تا طرفداران تراکتورسازی  با کاهش هیجانات فوتبالی خود و همچنین افزایش کنترل بر احساسات شان به جنگ با حملات شدید قلبی در طول یک مسابقه فوتبال بپردازند.

 

حمله قلبی طرفدار تراکتورسازی

,تراکتورسازی, طرفدار تراکتورسازی, حمله قلبی طرفدار تراکتورسازی,خبرهای گوناگون

 

به هر حال نتایج در فوتبال آن قدر ارزش ندارد که یک نفر جانش را روی سکوها به خاطر استرس و هیجان ناشی ا این نتایج از دست بدهد. به هر حال باید خدا را شکر کرد که در دیدار عصر پنجشنبه، بار دیگر همه چیز به خیر گذشت و هیچ هواداری بابت این هیجانات کاذب، جانش را از دست نداد.

.
سکته کردن هوادار تراکتورسازی پس از گلزنی پرسپولیس! عکس گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات