تعویض های طلایی برانکو, پرسپولیس را نجات داد - اخبار ورزشی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تعویض های طلایی برانکو, پرسپولیس را نجات داد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


پرسپولیس با تعویض های عالی برانکو, توانست بازی باخته را مساوی کند.

تساوی پرسپولیس و الاهلی عربستان

پرسپولیس بازی دو بر صفر باخته را مساوی کرد.

ای کاش پرسپولیس مثل مثل 20 دقیقه آخر در طول مسابقه بازی می کرد؛ این حرفی بود که پیمان یوسفی گزارشگر بازی هم به زبان آورد.

انگار وقتی قرمزها گل دوم را از الاهلی خوردند تازه به خود آمدند. پرسپولیس یک نیمه بد مقابل الاهلی داشت و خیلی زود هم با درخشش عمر سوما گل خورد.

تنها دو دقیقه از بازی گذشته بود که این بازیکن دروازه قرمزها را روی تعلل خط دفاع باز کرد. در نیمه دوم همه ستاره های پرسپولیس انگار اسیر گرما شده بودند. از مسلمان بگیرید تا طارمی و احمدزاده. در شروع نیمه دوم پرسپولیس می خواست جبران کند اما دققه 58 دومین گل را خورد.

همه پرسپولیسی ها نا امید شده بودند ولی با سه تعویض این تیم دوباره به بازی برگشت. گادوین منشا، کامیابی نیا و رسن به زمین رفتند و بازی عوض شد.

شجاع خلیل زاده دقیقه 72 روی یک ضربه کرنر و با سر یکی از گل ها را جبران کرد. 12 دقیقه بعد هم گادوین منشا با یک شوت عالی از پشت محوطه جریمه دروازه الاهلی را برای دومین بار باز کرد تا پرسپولیس به بازی برگردد.

بازی با همین نتیجه تمام شد تا حالا قرمزها امید زیادی به بازی برگشت در امارات داشته باشند. 

.
تعویض های طلایی برانکو, پرسپولیس را نجات داد گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات