مخالف سرسخت منصوریان یکباره حامی او شد! - اخبار ورزشی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مخالف سرسخت منصوریان یکباره حامی او شد! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


زمانی عضو هیات مدیره استقلال که مخالف سرسخت منصوریان است، حالا از او حمایت می‌کند.

حمایت هیات مدیره استقلال از منصوریان

حسن زمانی عضو هیات مدیره استقلال از زمان حضور منصوریان در این تیم همواره جزو مخالفان او بوده است. زمانی که همین دو سه روز قبل هم به انتقاد از منصوریان پرداخت و گفت باید نتایج او و تیمش را بررسی کنند و این نتایج در شان استقلال نیست، حالا به حمایت از این مربی می پردازد.

گویا منصوریان و زمانی در جلسه دیروز صحبت هایی رودرو داشتند و زمانی تصمیم گرفت تا از منصوریان حمایت کند. عضو هیات مدیره آبی ها در این باره می گوید: «آقای منصوریان گزارش خیلی خوبی به هیئت‌مدیره داد و هیئت مدیره هم توصیه‌هایی به منصوریان داشت. قرار شد هیئت مدیره برای ادامه راه از منصوریان حمایت کند و امیدوارم اولین اثر این حمایت را فردا (در دیدار استقلال مقابل پدیده) ببینیم و عملکرد استقلال باعث خوشحالی هواداران باشد.باید بگویم این نتایج مورد قبول ما نیست، اما در این مقطع جمع‌بندی ما این بود که کادر فنی باید بماند تا شرایط بهتر شود.
زمانی در پایان می گوید: «ما آقای منصوریان را دوست داریم. موفق او یعنی موفقیت استقلال. امیدوارم با بردهایی که به‌دست می‌آور دل هواداران را شاد کند و حمایت هیئت مدیره را هم پشت خودش داشته باشد.»

.
مخالف سرسخت منصوریان یکباره حامی او شد! گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات