مسی در آستانه جدایی از بارسلونا: پیشنهاد باورنکردنی منچسترسیتی به مسی - اخبار ورزشی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مسی در آستانه جدایی از بارسلونا: پیشنهاد باورنکردنی منچسترسیتی به مسی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


باشگاه منچسترسیتی پیشنهاد 300 میلیون یورویی از قرار هفته ای 500 هزار یورو برای جذب مسی به بارسلونا داد.

مسی به منچسترسیتی می رود؟

لیونل مسی فوق ستاره باشگاه بارسلونا هنوز قراردادش را با این تیم تمدید نکرده است و این در حالی است که فقط یک سال دیگر از قرارداد او باقی مانده است. اگر مسی امسال نیز قراردادش را تمدید نکند می تواند سال آینده به طور رایگان بارسا را ترک کند.

بر همین اساس باشگاه منچسترسیتی و مالک میلیونر قطری این تیم پیشنهاد 300 میلیون یورویی برای جذب مسی به بارسلونا داده است.پیشنهاد شیخ منصور آل نهیان برای مسی حقوق 500 هزار یورو در هفته خواهد بود.
شنیده می شود خود مسی هم علاقه دارد تا دوباره زیر نظر گواردیولا کار کند و به همین دلیل قراردادش را تمدید نکرده است.

البته نایب رئیس باشگاه بارسلونا علاقه نداشتن مسی به تمدید قرار داد را تکذیب کرده است و گفت که هنوز فرصت مناسبی برای تمدید قرارداد این ستاره آرژانتینی پیش نیامده است و به زودی این قرارداد تمدید می شود.

در صورت جدایی مسی هواداران بارسلونا دومین شوک بزرگ پس از جدایی نیمار را در این فصل تجربه خواهند کرد و بارتمئو رئیس باشگاه بیش از پیش به در خروج باشگاه نزدیک می شود.

.
مسی در آستانه جدایی از بارسلونا: پیشنهاد باورنکردنی منچسترسیتی به مسی گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات