اقدام عجیب مربی شاخص لیگ برتری در مورد دستیارانش - اخبار ورزشی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اقدام عجیب مربی شاخص لیگ برتری در مورد دستیارانش ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


یکی از مربیان لیگ برتری اقدام عجیبی را بر علیه دستیاران خود انجام داد و دستمزد آنها را 50 درصد کاهش داد!

کاهش دستمزد دستیاران آقای سرمربی

یکی از مربیان لیگ برتری که با سرو صدای زیادی به لیگ برتر بازگشت اخیرا دست به اقدام عجیبی بر علیه دستیاران خود زده است که این مورد با دلخوری شدید آنها همراه شده است.

ماجرا از این قرار است که باشگاه لیگ برتری به خاطر مشکلات مالی به به سرمربی خود اعلام می‌کند که تعداد و دستمزد دستیارانش را خودش تعیین کند و باشگاه فقط مبلغ 700 میلیون هزینه کادرفنی خود خواهد کرد.

با توجه به این موضوع سرمربی شاخص لیگ برتری بعد از سه هفته سپری شدن از لیگ به دستیاران خود اعلام می‌کند از عملکردشان چندان رضایت ندارد و از این‌رو قصد دارد دستمزدشان را 50 درصد کاهش دهد. او صراحتا به دو دستیارش اعلام می کند اگر تمایلی به ادامه کار ندارند می‌توانند بروند!

این اقدام جناب سرمربی باعث شده دستیاران او از کارکردن با وی پشیمان شوند اما با توجه به این فصل آغاز شده و تیم‌ها کادرشان تکمیل شده آنها فعلا مجبورند به کار خود ادامه هند. هر چند تا پایان فصل نقل‌وانتقالات تابستانی وقت است و این دو مربی به دنبال این هستند راهی تیم دیگری شوند.

قابل توجه اینکه سرمربی نامبرده هر چقدر حقوق دستیارانش را کم کند در واقع به دستمزد خود اضافه کرده است.

.
اقدام عجیب مربی شاخص لیگ برتری در مورد دستیارانش گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات