سپاهان بی سر و صدا به دنبال جذب کامیابی نیا - اخبار ورزشی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سپاهان بی سر و صدا به دنبال جذب کامیابی نیا ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

سپاهان بی سر و صدا به دنبال جذب کامیابی نیا

سرمربی تیم فوتبال سپاهان سخت به دنبال جذب هافبک دفاعی است و در تلاش است که کمال کامیابی نیا را به خدمت بگیرد.

کامیابی نیا در راه سپاهان؟

زلاتکو کرانچار از ابتدای فصل به دنبال جذب هافبک دفاعی برای تیمش بود و بسیار علاقمند به بازگشت علی کریمی به جمع زرد پوشان بوده و هست اما این بازیکن همچنان به دنبال بازی در اروپاست.

کریمی بعد از جدایی از دیناموزاگرب به نوعی سپاهان را در آب نمک قرار داده تا اگر نتوانست راهی تیم اروپایی دیگر شود به این تیم برگردد در حالی که کرانچار جذب هر چه سریع تر هافبک دفاعی برای تیمش را ضروری می داند.

در این میان سپاهانی ها بی سروصدا به دنبال جذب کمال کامیابی نیا هستند. بازیکنی که این روزها به دلیل عدم دریافت مطالباتش از پرسپولیس حسابی شاکی است و همین ابراز دلخوری اش باعث شده از ترکیب اصلی سرخپوشان هم کنار گذاشته شود.

تقریبا دو هفته دیگر از نقل و انتقالات باقی مانده و در این مدت هر اتفاقی ممکن است در مورد کمال رخ دهد. پیشنهاد مالی و دست به نقدی این باشگاه سپاهان آنقدر خوب بوده که کمال تصمیم به ترک پرسپولیس بگیرد. مخصوصا اینکه باشگاه پرسپولیس با مشکلات مالی زیادی مواجه است و پرداخت بدهی ها نیز این روزها در اولویت مسوولان این باشگاه قرار دارد.

.
سپاهان بی سر و صدا به دنبال جذب کامیابی نیا گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات