مقصر گرانی پیاز کارلوس کی روش است! - اخبار ورزشی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مقصر گرانی پیاز کارلوس کی روش است! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


پس از برکناری اسدی, انتقاد های زیادی به سمت کارلوس کی روش سرازیر شده است!

کی روش بد است ما خوبیم!

باشگاه داری بلد نیستیم به کی‌روش فحش می‌دهیم، مدیریت نداریم، می‌گوییم چرا کی‌روش در فلان کار دخالت می‌کند. عرضه مبارزه با بازیکن‌سالاری را نداریم، از کینه کی‌روش و گذشت نکردنش حرف می‌زنیم.

یک مراسم ساده قرعه‌کشی لیگ را نمی‌توانیم برگزار کنیم، دوباره به کی‌روش فحش می‌دهیم. تیم امید را نمی‌توانیم جمع کنیم، به کی‌روش تهمت می‌زنیم که تو باعث شدی بازیکنان نیایند و کم‌کاری می‌کنند(!) یکی نداند، فکر می‌کند قبل از حضور عزرائیلی به نام کی‌روش، همه چیز در فوتبال این مملکت گل و بلبل بوده و حالا فقط مشکل از مرد پرتغالی است!
***

آنهایی که می‌گویند اسدی را کی‌روش برکنار کرد، اولاً از پشت پرده‌های فدراسیون خبر ندارند و در ثانی نمی‌دانند مکانیزم حضور خود اسدی در فدراسیون از بیخ و بن غلط بود. واقعاً مگر می‌شود وزارت ورزش در مقام یک نهاد دولتی در کار فوتبال دخالت و برای فدراسیون دبیرکل تعیین کند؟!

چطور آن موقع کسی نگفت چرا اسدی را آوردند تا کی‌روش را برکنار کنند ولی امروز به کی‌روش حمله می‌کنند؟ البته حمایت‌های اندکی که از اسدی می‌شود، به خاطر علاقه به او نیست، بلکه حمایت‌کننده‌ها با کی‌روش مشکل دارند و چون از او بدشان می‌آید، حامی اسدی شده‌اند تا بلکه از خجالت سرمربی موفق تیم ملی درآیند.

انتقادها هم البته نه منطقی است و نه فنی. مثلاً می‌گویند چرا کی‌روش به بازیکنان می‌گوید بروید اروپا! خب شماها اگر خودتان فوتبالیست و در حد ملی بودید، به اروپا نمی‌رفتید؟ اینهایی که می‌گویند کی‌روش در فلان کار دخالت می‌کند و یا پا را از گلیمش فراتر گذاشته و فلان خبط را کرده، همان‌هایی هستند که چند سال قبل می‌گفتند کی‌روش دلال است و امثال دژاگه و قوچان‌نژاد را با دلالی آورده که پورسانت بگیرد!

اینها افرادی هستند که تهمت زدن را دوست دارند و البته کاری به کارنامه کی‌روش و تعصب و عشقش به تیم ایران ندارند. تا دیروز جرم کی‌روش این بود که از برادر عادل فردوسی‌پور بازیکن می‌گرفت و امروز جرمش این است که اسدی را از طریق فیس‌بوک برکنار کرده و به بازیکنان هم گفته بروید اروپا! فردا هم احتمالاً گرانی پیاز را گردن کارلوس می‌اندازند.

.
مقصر گرانی پیاز کارلوس کی روش است! گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات