.

آقا گفتند جوان‌های نسل شما، امید من برای آینده هستند - اخبار سیاسی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آقا گفتند جوان‌های نسل شما، امید من برای آینده هستند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


میلاد عرفانپور، شاعر جوان و خوش‌ذوق کشور، حاشیه‌ی کوتاهی درباره‌ی حضور خود در مراسم عزاداری حسینیه‌ی امام خمینی (ره) به نگارش درآورده است.

حاشیه مراسم عزاداری حسینیه‌ی امام خمینی (ره)

میلاد عرفانپور، شاعر جوان و خوش‌ذوق کشور، حاشیه‌ی کوتاهی درباره‌ی حضور خود در مراسم عزاداری حسینیه‌ی امام خمینی (ره) به نگارش درآورده که بدین شرح است: مهمان یک هیئت مردمی در استان بوشهر بودم که مداح اهل بیت (ع)، حاج سعید حدادیان تماس گرفت و مطلع شدم که فردا آخرین شب مراسم عزاداری در حسینیه امام خمینی (ره) است و قرار است ایشان در محضر رهبر معظم انقلاب مرثیه خوانی کنند. حاج سعید پیشنهاد داد شعر ابتدای مجلس را من بگویم.


توفیق یار شد و یک مثنوی گفتم و همچنین روزی‌ام شد در مراسم به همراه آقای حدادیان خدمت حضرت آقا برسم. همان ابتدا که احتمال دیدار به‌وجود آمد فکرم مشغول این شد که چه مطلبی را خدمت ایشان عرض کنم یا چه سؤالی را مطرح کنم. البته دوستانم آقایان مطیعی، سیار و یزدانی، شب گذشته توفیق مشابهی یافته بودند و رهبر معظم انقلاب مطالب محبت‌آمیز فراوانی فرمود: ه بودند که به گوش بنده هم رسیده بود. بالاخره فرصت دیدار فراهم شد. ابتدا از الطاف همیشگی و حمایت‌های محبت آمیز ایشان تشکر کردم و خواستم دعا کنند لیاقت این عنایات را داشته باشیم. ایشان فرمودند: امید من به شما جوان‌ها است. جوان‌های نسل شما امثال حجحی‌ها امید من هستند برای آینده.

 


 

.
آقا گفتند جوان‌های نسل شما، امید من برای آینده هستند گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت آکاایران
تبلیغات