.

هشدار اف بی آی : با کاسپراسکای همکاری نکنید -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هشدار اف بی آی : با کاسپراسکای همکاری نکنید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته خبرگزاری گرداب از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

هشدار اف بی آی : با کاسپراسکای همکاری نکنید
,کاسپراسکای،اف بی آی،پلیس فدرال آمریکا،امنیت سایبری،امنیت اطلاعات,[categoriy]

آکاایران: هشدار اف بی آی : با کاسپراسکای همکاری نکنید

آکاایران: به گزارش گرداب، اف بی آی تاکید کرده مدارکی در دست دارد که ثابت می کند این شرکت روسی امنیت ملی ایالات متحده آمریکا را تهدید می کند.

در مقابل، شرکت امنیتی کاسپراسکای با صدور بیانیه ای ادعاهای اف بی آی را رد و تاکید کرده که هیچ روابط نامناسبی با هیچ دولتی در دنیا ندارد و اصولا با دولت روسیه و شخص پوتین نیز همکاری نمی کند.

شرکت های آمریکایی که اف بی آی در این زمینه با آنها جلساتی را برگزار کرده عمدتا در بخش انرژی و به خصوص در بخش مدیریت نیروگاه های هسته ای فعال هستند یا از سیستم های کنترل صنعتی و سیستم های SCADA استفاده می کنند.

اف بی ای اسناد و مدارکی که ثابت می کنند کاسپراسکای همکاری های امنیتی نامناسبی با دولت روسیه داشته اند را افشا نکرده است. کاسپراسکای مدعی است این اتهامات توسط یکی از کارکنان سابق و بدخلق این شرکت وارد شده و همه آنها بی پایه و اساس هستند.

واکنش شرکت های آمریکایی به ادعاهای اف بی آی مختلف بوده و در حالی که برخی از آنها ادعاهای مذکور را پذیرفته اند، برخی دیگر نیز با بدبینی به آنها نگریسته اند.

.

منبع :

هشدار اف بی آی : با کاسپراسکای همکاری نکنید گردآوری توسط بخش گرداب سایت آکاایران
تبلیغات