.

در دومین بازی مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال کشور باخت تیم بسکتبال شهرداری تبریز/ همه چیز به آبادان کشید -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد در دومین بازی مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال کشور باخت تیم بسکتبال شهرداری تبریز/ همه چیز به آبادان کشید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته خبرگزاری فارس از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در دومین بازی مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال کشور باخت تیم بسکتبال شهرداری تبریز/ همه چیز به آبادان کشید
,شهرداری،آبادان،تبریز،پالایش،بسکتبال,[categoriy]

آکاایران: در دومین بازی مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال کشور باخت تیم بسکتبال شهرداری تبریز/ همه چیز به آبادان کشید

آکاایران: تیم بسکتبال شهرداری تبریز در دومین بازی خود در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال کشور مغلوب تیم پالایش نفت آبادان شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، در بازی دوم مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر بسکتبال کشور تیم شهرداری تبریز میزبان تیم پالایش نفت آبادان بود که این بازی در پایان به سود تیم جنوبی به اتمام رسید.

به گزارش آکاایران: تیم شهرداری تبریز در کوارتر اول با نتیجه 18 بر 15 به برتری دست یافت، اما کوارتر دوم تیم آبادانی با نتیجه 24 بر 15 و با اختلاف 9 امتیاز به پیروزی رسید تا نیمه نخست به سود خود رقم زند.

کوارتر سوم و کوارتر چهارم با نتایج مساوی 19 بر 19 و 17 بر 17 با تساوی به اتمام رسید تا در مجموع تیم شهرداری تبریز با نتیجه 75 بر 69 مغلوب تیم پالایش نفت آبادان شود.

روز گذشته اولین بازی 2 تیم با نتیجه 81 بر 75 به سود تیم شهرداری تبریز به پایان رسیده بود.

بدین ترتیب 2 تیم هر کدام صاحب یک پیروزی شده و 2 بازی بعدی در آبادان برگزار خواهد شد.

در این مرحله هر تیمی برنده 3 بازی از 5 بازی شود، به دیدار فینال مسابقات صعود خواهد کرد.

تیم شهرداری تبریز در مرحله مقدماتی در آبادان برابر این تیم به پیروزی رسیده و تکرار برد شاگردان مهران حاتمی در شهر حریف دور از انتظار نیست.

انتهای پیام/ج/

.

منبع :

در دومین بازی مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال کشور باخت تیم بسکتبال شهرداری تبریز/ همه چیز به آبادان کشید گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری فارس سایت آکاایران
تبلیغات