.

تولیت آستان قدس رضوی: شبکه رادیویی امام رضا(ع) راه اندازی می شود -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تولیت آستان قدس رضوی: شبکه رادیویی امام رضا(ع) راه اندازی می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تولیت آستان قدس رضوی: شبکه رادیویی امام رضا(ع) راه اندازی می شود
,رئیسی،رسانه ملی،استان قدس,[categoriy]

آکاایران: تولیت آستان قدس رضوی: شبکه رادیویی امام رضا(ع) راه اندازی می شود

آکاایران: تولیت آستان قدس رضوی گفت: برای تبیین مسائل دینی و فرهنگ و معارف رضوی، یک شبکه تلویزیونی به نام امام رضا(ع) چند ماه است فعال شده و شبکه رادیویی زیارت هم با همکاری رسانه ملی و صدا و سیما ظرف چند روز آینده فعال می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به برکت نام امام رضا(ع) همه مردم ایران اسلامی همسایگان و مجاوران امام رضا(ع) هستند و هر سال قریب به 30 میلیون زائر به بارگاه نورانی ایشان مشرف می‌شوند.

به گزارش آکاایران: وی افزود: تصمیم ما بر این است در هر جای کشور که موقوفات امام رضا(ع) هست بتوانیم در جهت توسعه فرهنگی و خدمت‌رسانی به مردم درآمد آن موقوفه را خرج همان منطقه کنیم.

تولیت آستان قدس رضوی ادامه داد: کاری که ما در آستان مقدس امام رضا(ع) دنبال می‌کنیم این است که ضمن همکاری با همه نهادهای خدمت‌رسان مثل کمیته امداد، بنیاد مستضعفان و ستاد اجرای دستور امام(ره)، یک کار متفاوتی برای مردم داریم و آن هم ارائه خدمت است.

وی در تبیین این خدمت‌رسانی گفت: این ارائه خدمت به این معنا است که افرادی که دارای حرفه‌های مختلفی هستند به عنوان مثال یکی کار پزشکی انجام می‌دهد می‌تواند ضمن اینکه خادم باشد از حرفه پزشکی او هم مردم و نیازمندانی که مشکل مالی دارند برخوردار شوند.

رئیسی ادامه داد: کسانی هم که در حوزه مسائل فرهنگی و تبلیغی فعال هستند ضمن اینکه می‌توانند خادم باشند در کار فرهنگی و تبلیغی نیز می‌توانند در خدمت مردم باشند، همچنین در کار مهندسی ساختمان هم هستند نیازمندان و محرومانی بتوانند از خدمت مهندسان بهره‌مند شوند، به عبارتی به نام امام رضا(ع) نه فقط صدها بلکه هزاران و میلیون‌ها خدمت شکل بگیرد.

وی تصریح کرد: تا الآن قریب به 500 هزار نفر در این طرح متقاضی خدمت بوده‌اند و برنامه‌ریزی شده و کارهای جذبشان دنبال می‌شود ولی این تعداد افراد کاملاً قابل توسعه است.

رئیسی در خصوص راه‌اندازی شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی در آستان قدس رضوی اظهار داشت: برای تبیین مسائل دینی و فرهنگ و معارف رضوی، یک شبکه تلویزیونی به نام امام رضا(ع) چند ماه است فعال شده و شبکه رادیویی زیارت هم با همکاری رسانه ملی و صدا و سیما ظرف چند روز آینده فعال می‌شود.

انتهای پیام/ج/

.

منبع :

تولیت آستان قدس رضوی: شبکه رادیویی امام رضا(ع) راه اندازی می شود گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری فارس سایت آکاایران
تبلیغات