در آستانه برگزاری همه پرسی جدایی کردستان افزایش شدت رزمایش های نظامی ترکیه در مرز عراق -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد در آستانه برگزاری همه پرسی جدایی کردستان افزایش شدت رزمایش های نظامی ترکیه در مرز عراق ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در آستانه برگزاری همه پرسی جدایی کردستان افزایش شدت رزمایش های نظامی ترکیه در مرز عراق
,،،،،,[categoriy]

آکاایران: در آستانه برگزاری همه پرسی جدایی کردستان افزایش شدت رزمایش های نظامی ترکیه در مرز عراق

آکاایران: ترکیه در آستانه برگزاری همه پرسی جدایی منطقه کردستان، شدت رزمایش های نظامی در مرز با عراق را افزایش داد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، ستادکل نیروهای مسلح ترکیه بامداد یکشنبه اعلام کرد که سطح شدت رزمایش‌های نظامی در مرز با عراق را افزایش داده است.

به گزارش آکاایران: این افزایش توان نظامی به عنوان فاز دوم رزمایش ارتش ترکیه، در منطقه «سیلوپی-هابور» در مرز عراق است و نیروهای بیشتری در آن شرکت کردند.

به نوشته وبگاه «ینی شفق» در این رزمایش‌ها که در 3 کیلومتری مرز عراق و تقریبا منطقه کردستان انجام می‌شود، تعداد زیادی تانک، خودروی نظامی سنگین و پیاده نظام متعدد حضور دارند.

فاز اول این رزمایش‌ها روز 27 شهریور برگزار شده بود. (جزئیات بیشتر)

این رزمایش‌ها در حالی انجام می‌شود که منطقه کردستان عراق به ریاست «مسعود بارزانی» خود را برای برگزاری همه‌پرسی جدایی از این کشور در روز 3 مهر آماده می‌کند.

انتهای پیام/


عضویت در کانال تلگرامی بین‌الملل و سیاست خارجی فارس


 

.

منبع :

در آستانه برگزاری همه پرسی جدایی کردستان افزایش شدت رزمایش های نظامی ترکیه در مرز عراق گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری فارس سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات