.

کتاب «بازگشت از قیامت» اثر ارسلان رسولی عمارلویی به چاپ دوم رسید -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کتاب «بازگشت از قیامت» اثر ارسلان رسولی عمارلویی به چاپ دوم رسید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

کتاب «بازگشت از قیامت» اثر ارسلان رسولی عمارلویی به چاپ دوم رسید
,کتاب «بازگشت از قیامت» اثر ارسلان رسولی عمارلویی به چاپ دوم رسید،، راز و نیاز با خدای متعال با ادبیاتی متفاوت در کتاب «مناجات بی بی» ،,[categoriy]

آکاایران: کتاب «بازگشت از قیامت» اثر ارسلان رسولی عمارلویی به چاپ دوم رسید

آکاایران: کتاب «بازگشت از قیامت» با داستان های آموزنده درباره روز قیامت، اثر ارسلان عمارلویی به چاپ دوم خود رسید.

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس،‌ مرگ یعنی انتقال از خانه‌ای به خانه دیگر در همین نزدیکی و برزخ، عالم بین دنیا و آخرت است. بنابراین، ارتباط ارواح یعنی مردگان از صبح و شام دنیا قطع نمی‌شود بلکه بهشت و جهنم برزخی آنها از زمان مرگ شروع می‌شود و با جدا شدن روح از بدن متوجه بهشتی بودن یا نبودنشان خواهند شد. 

به گزارش آکاایران: آنان که امیدی به رحمت خداوند ندارند، التماس می‌کنند به دنیا بازگردند تا اعمال گذشته‌ خود را جبران کنند.

کتاب «بازگشت از قیامت» تألیف ارسلان رسولی عمارلویی است که به بیان احوال و حالات افراد در قیامت پرداخته است افرادی که هریک به نوعی در این دنیا اعمال ناشایستی را مرتکب شده بودند آن هم در قالب داستان‌های آموزنده.

کتاب «بازگشت از قیامت» در 152 صفحه و در قالب مجموعه گالشنامه توسط انتشارات سلسله در شهر مفدس قم به چاپ دوم رسیده است.

راز و نیاز با خدای متعال با ادبیاتی متفاوت در کتاب «مناجات بی‌بی» 

مناجات یعنی راز و نیاز و نجوا کردن؛ همان راز گفتن با پروردگاری است که قدرت لایزالی‌اش بر همگان آشکار و بهترین اجابت کننده خواسته‌های بندگان خویش است.

هریک از ما دوست داریم به طریقی به خدا برسیم، راه رسیدن به خدا و تطهیر روح نا آرام، همان دعا و نیایشی است که با ادبیات متفاوت بیان می‌شود و زیباترین این «رازها و نیازها» همان گفتن ساده‌ای است که از دل جاری می‌شود.

کتاب «مناجات بی‌بی» مجموعه گالشنامه‌ای است اثر ارسلان رسولی عمارلویی از سوی انتشارات سلسله در 80 صفحه به چاپ رسیده است که به نوعی با زبانی ساده و با ادبیاتی متفاوت به راز و نیاز با خداوند پرداخته است.

انتهای پیام/

.

منبع :

کتاب «بازگشت از قیامت» اثر ارسلان رسولی عمارلویی به چاپ دوم رسید گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری فارس سایت آکاایران
تبلیغات