.

وزیر بهداشت: رضایت عمومی در سایه تلاش های جامعه پزشکی کسب شد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد وزیر بهداشت: رضایت عمومی در سایه تلاش های جامعه پزشکی کسب شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

وزیر بهداشت: رضایت عمومی در سایه تلاش های جامعه پزشکی کسب شد
,مشهد،پزشکی،دولت,[categoriy]

آکاایران: وزیر بهداشت: رضایت عمومی در سایه تلاش های جامعه پزشکی کسب شد

آکاایران: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در حال حاضر طرح تحول نظام سلامت با تلاش جامعه پزشکی کشور در حال اجراست که ارتقای سطح خدمات بهداشتی و درمانی را به دنبال داشته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از سبزوار، سید حسن قاضی‌زاده‌هاشمی امشب در ارتباط تلفنی با مراسم بزرگداشت روز پزشک و داروساز در سالن دکتر علی شریعتی سبزوار با اشاره به اهمیت گرامیداشت و تقدیر از خدمات پزشکان و داروسازان این کشور اظهار کرد: امیدواریم همه ما در ایران اسلامی همانند نیاکان خود خدمات قابل قبولی در حوزه بهداشت و درمان به هم‌وطنان ارائه دهیم.

به گزارش آکاایران: وی با بیان اینکه دولت یازدهم توانست سطح رضایتمندی مردم در بخش بهداشت و درمان را افزایش دهد، افزود: دولت طی چهار سال اخیر خدمات ارزشمندی در حوزه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارائه داده است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان کرد: خدمات و کسب رضایت عمومی در سایه تلاش‌های جامعه پزشکی کشور محقق شده است.

قاضی‌زاده‌هاشمی ادامه داد: در حال حاضر طرح تحول نظام سلامت با تلاش جامعه پزشکی کشور در حال اجراست که ارتقای سطح خدمات بهداشتی و درمانی را به دنبال داشته است.

وی یادآور شد: امیدواریم با همکاری مردم، مسؤولان و جامعه پزشکی دولت دوازدهم در راستای سیاست‌های مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری عملکرد مطلوبی داشته باشد.

 انتهای پیام/ی

.

منبع :

وزیر بهداشت: رضایت عمومی در سایه تلاش های جامعه پزشکی کسب شد گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری فارس سایت آکاایران
تبلیغات